Приват24 запускає дві нові функції

ПриватБанк оновив свій додаток Приват24. Тепер нова версія додатка має дві нові функції щодо підтримки клієнтів та грошових переказів.

Приват24 запускає дві нові функції
Приват24 запускає дві нові функції


Таким чином, щоб перерахувати кошти на свою картку можна створювати оновлене посилання, через яке зручно приймати перекази. Щоб скористатися послугою необхідно вибрати в меню «Гаманець» свою картку, потім зайти на вкладку “Реквізити” та “Посилання”.

Також варто зазначити, що в меню «Комунікації» є сайт для переходу на всеукраїнську програму “Ти як?”. Ця програма створена для того, щоб людина могла зняти стрес за допомогою спеціальних вправ і технік, а також там знаходиться інша корисна інформація.

«Піклуватися про свою емоційну рівновагу так само важливо, як і про фінансовий баланс», — зазначили в ПриватБанку.

За допомогою ще одного сервісу можна залишати цифрові чайові. Ця транзакція буде рахуватися окремо при оплаті в терміналі. Відвідувачі самі вибирають, скільки залишити офіціанту чайових, а ті в свою чергу отримують гроші на свої банківські картки. Таким чином, офіціанти зможуть отримувати окремо чайові і в них буде висока мотивація якісно обслуговувати клієнтів. Скористатися послугою може будь-яка установа, яка має POS-термінал ПриватБанку.

Джерело

Оставьте комментарий