Позичальники ПриватБанку подали 200 позовів з вимогою списання кредитів

НЗФ намагається отримати «правильне» рішення судової інстанції про «начебто виконані» кредитні договори перед банком.

Позичальники ПриватБанку подали 200 позовів з вимогою списання кредитів
Позичальники ПриватБанку подали 200 позовів з вимогою списання кредитів


Північний апеляційний господарський суд знову розгляне позов Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) до ПриватБанку 1 серпня. На попередньому засіданні, що відбулося 15 червня, юристи банку відстояли прозорість судового процесу та не дали змогу опонентам перевести справу у закритий розгляд, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу ПриватБанку.

Підприємство Коломойського у цій справі  вимагає припинення зобов’язань за чотирма кредитними договорами із ПриватБанком. Це  кредит в рамках масштабної схеми виведення коштів з банку, внаслідок якої фінансова установа зазнала багатомільйонних збитків. Наразі справа досліджується Канцлерським судом штату Делавер (США).

Як кажуть юристи ПриватБанку, НЗФ намагається отримати «правильне» рішення української судової інстанції про «нібито виконані» кредитні договори перед банком в частині використання коштів за цільовим призначенням і повернення кредиту за рахунок власного прибутку. Втім, це не відповідає дійсності.

«Компанії, пов’язані з ексвласниками, подали сотні позовів до ПриватБанку, які наразі перетасовуються в українських судах різних інстанцій. Вони мають на меті використати ці рішення для уникнення відповідальності в судах іноземної юрисдикції за шахрайські схеми виведення коштів з банку. Банк впевнений у своїй позиції і не припинить відстоювати справедливість», — наголосили в ПриватБанку.

Джерело

Оставьте комментарий