Якими кольорами прикрашати ялинку 2024 року

Поєднання червоного та золотого кольорів — це актуальний тренд цього сезону. Відтінки зеленого чудово виглядають на білій або сріблястій ялинці.

Якими кольорами прикрашати ялинку 2024 року
Якими кольорами прикрашати ялинку 2024 року

Як правильно прикрасити ялинку на цей Новий Рік.

Для того, щоб наступний рік приніс багатство та процвітання, важливо оздоблювати новорічну ялинку в кольорах, що відповідають символу року. У 2024 році наставає Рік Дерев’яного Зеленого Дракона, Newsoboz розбирався якими кольорами краще прикрашати ялинку.Як оздобити ялинку на Рік Зеленого Дерев’яного Дракона

В китайській культурі дракон символізує імператорську владу та багатство, прагне до всього розкішного, ексклюзивного та яскравого. У порівнянні з минулим роком, коли Кролик вибирав ніжні та світлі відтінки, Дракон віддає перевагу насиченим та соковитим кольорам.

Колір 2024 року – смарагдовий зелений, і ялинку можна прикрасити зеленими кульками, гірляндами та іграшками. Важливим елементом цього року є дерево, тому рекомендується використовувати різноманітні дерев’яні прикраси. Також доречно додати символи багатства та процвітання, такі як червоні конверти з грошима, золоті монети та інші атрибути з китайської культури.

Які кольори використовувати для оздоблення ялинки

У Рік Зеленого Дракона рекомендується використовувати зелений та його відтінки, такі як малахітовий, нефритовий, хакі, оливковий тощо. Основними кольорами Дракона є золотий та червоний, і важливо вибирати насичені тони цих кольорів.

Поєднання червоного та золотого кольорів – це актуальний тренд цього сезону. Відтінки зеленого чудово виглядають на білій або сріблястій ялинці, надаючи декору більше чарівності. Золоті кольори привертають не лише увагу Дракона, але і можуть принести фінансовий добробут.

Помаранчеві відтінки також є чудовим вибором у 2024 році, адже цей яскравий колір асоціюється із сонцем, радістю життя та новорічними мандаринами, що, безумовно, сподобається Дракону. Фіолетові тони нададуть ялинці загадковості та таємничості, адже фіолетовий та пурпуровий завжди вважалися королівськими кольорами. Така оздобленість обов’язково приверне увагу Дракона.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий