Увага Попередження про погіршення погодних умов в Україні

Почему в Украине подорожал газ для населения и как будут расти цены дальше январь 2019 года

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона УкраинаУвага Попередження про погіршення погодних умов в Україні

Увага Попередження про погіршення погодних умов в Україні
Увага Попередження про погіршення погодних умов в Україні

За даними Укргідрометцентру, повідомляє ДСНС внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

17 березня 2018 (17.03.2018) року у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях сильний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця; у Закарпатській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Харківській областях сильні опади (мокрий сніг та дощ)місцями ожеледь, налипання мокрого снігу; в більшості областей України пориви вітру, 15-20 м/с.17 березня через ускладнення погодних умов (сніг, налипання мокрого снігу), через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 19 населених пунктів у Волинській області. До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Рух на автомобільних дорогах забезпечено.

З 20 год. 16 березня 2018 (16.03.2018) року розпочато роботу Штабу з ліквідації наслідків з надзвичайної ситуації в Державному агентстві автомобільних доріг України.

З 6:30 17 березня 2018 року обмежено в’їзд великогабаритних транспортних засобів до міста Києва.

18 березня 2018 (18.03.18) року в Україні, крім північних областей, сніг, хуртовини, у Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сильні снігопади, снігові замети, у Карпатах дуже сильний сніг; в більшості областей України пориви вітру, 15-20 м/с; на дорогах ожеледиця.

19 березня 2018 (19.03.18) року в Україні снігопади, хуртовинина дорогах ожеледиця; у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Миколаївській областях сильний сніг, снігові замети; в Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь; на півдні та сході країни пориви вітру 15-20 м/с.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), місцями в центральних та прикарпатських областях 3 (червоний)), також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона Украина

Домашний кабинет


Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП