Увага Попередження про погіршення погодних умов в Україні

График и расписание работы банков и организаций в июне 2019 года украинцев ожидают 2 дополнительных выходных дня

Помощь для Бондарковой Ларисы Николаевны Протезирование митрального клапана



Увага Попередження про погіршення погодних умов в Україні

Увага Попередження про погіршення погодних умов в Україні
Увага Попередження про погіршення погодних умов в Україні

За даними Укргідрометцентру, повідомляє ДСНС внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

17 березня 2018 (17.03.2018) року у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях сильний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця; у Закарпатській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Харківській областях сильні опади (мокрий сніг та дощ)місцями ожеледь, налипання мокрого снігу; в більшості областей України пориви вітру, 15-20 м/с.




17 березня через ускладнення погодних умов (сніг, налипання мокрого снігу), через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 19 населених пунктів у Волинській області. До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Рух на автомобільних дорогах забезпечено.

З 20 год. 16 березня 2018 (16.03.2018) року розпочато роботу Штабу з ліквідації наслідків з надзвичайної ситуації в Державному агентстві автомобільних доріг України.

З 6:30 17 березня 2018 року обмежено в’їзд великогабаритних транспортних засобів до міста Києва.

18 березня 2018 (18.03.18) року в Україні, крім північних областей, сніг, хуртовини, у Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сильні снігопади, снігові замети, у Карпатах дуже сильний сніг; в більшості областей України пориви вітру, 15-20 м/с; на дорогах ожеледиця.

19 березня 2018 (19.03.18) року в Україні снігопади, хуртовинина дорогах ожеледиця; у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Миколаївській областях сильний сніг, снігові замети; в Херсонській, Запорізькій, Донецькій областях мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь; на півдні та сході країни пориви вітру 15-20 м/с.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), місцями в центральних та прикарпатських областях 3 (червоний)), також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.









Домашний кабинет





Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП