Синоптики розповіли як довго в Україні протримається морозна погода

Синоптики розповіли як довго в Україні протримається морозна погода
Синоптики розповіли як довго в Україні протримається морозна погода

Морозна погода, яка прийшла до України, протримається щонайменше тиждень. Пише ТСН, повідомляє kontrakty.ua

Про це повідомив керівник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик.«Ми бачимо, що в перший день зими початок дійсно зимовий. І така морозна погода, крім півдня нашої країни, протримається щонайменше тиждень, до 10 днів. Морози не дуже сильні, в межах 5-10 градусів вночі, вдень в межах 1-5 градусів. Надалі погодні погоди будуть змінюватися», — сказав він.

Варто зазначити, що синоптикиня Наталія Діденко, заспокоїла українців з приводу «навали» морозів в Україну та зазначила, що 3 грудня перші сильніші морози відступлять.

«Завжди перше міцне похолодання видається нам сильнішим, ніж є насправді, поки ми адаптовуємося. Ще й рвучкий вітер зараз знижує градуси по відчуттях. Звичайно, зима лишень розпочинається, різні періоди ще траплятимуться — і сильніші морози, і їх послаблення… Так, морози ще будуть, так, прийшла зима, так, будемо уважно стежити за прогнозами погоди», — наголосила синоптикиня.

Нагадаємо, що народний синоптик Станіслав Щедрін повідомляв, що морозна погода в Україні протримається до 10-12 грудня, а далі знову прийде потепління з «плюсами». Він також зазначив, що перший місяць цієї зими загалом буде теплим. Також, за словами Щедріна, у грудні буде багато опадів у вигляді снігу та дощу. Водночас інший синоптик Володимир Деркач вважає, що перший місяць зими буде мінливим — похолодання чергуватиметься з відлигами.

Оставьте комментарий