Коли сонця забагато Поради проти сонячних опіків

Коли сонця забагато Поради проти сонячних опіків
Коли сонця забагато Поради проти сонячних опіків

Вживання великої кількості рідини не тільки допомагає шкірі регенерувати, але й допомагає при легкому сонячному ударі або головному болю, спричиненому тривалим перебуванням на сонці, повідомляє pogodairadar.com.ua.

У випадку сонячного опіку необхідно швидко відреагувати, щоб мінімізувати пошкодження шкіри та прискорити процес загоєння.

Заховайтеся від сонця. Потрібно зволоження, охолодження і багато рідини. Не забувайте перевіряти прогноз УФ-індексу кожного ранку перед виходом із дому.Коли сонця забагато Поради проти сонячних опіків
Коли сонця забагато Поради проти сонячних опіків

Тінь

Якщо ваша шкіра показує вам червону картку, це означає: негайно тікайте з сонця і шукайте тінь. Навіть якщо почервоніння шкіри ледь помітне, але відчувається легке печіння або свербіж, сонця слід уникати. Шкірі також потрібна перерва на регенерацію в тіні після кількох годин перебування на палючому сонці.

Охолодження

Перебування в прохолодному приміщенні або душ з прохолодною водою корисні для розпаленої шкіри. Після душу шкіру завжди слід зволожувати, щоб запобігти її пересиханню. Вологі холодні компреси також полегшують симптоми.

Носіння мокрої футболки — хороший засіб від сонячних опіків на спині, плечах або грудях. Вона також має охолоджуючий ефект і може заспокоїти печіння та свербіж.

Багато пити

Вживання великої кількості рідини стимулює процес регенерації шкіри і врівноважує підвищену потребу в рідині, спричинену опіками. Підходящими засобами для втамування спраги є вода, чай або розбавлені фруктові соки. Влітку в дуже спекотні дні рекомендується вживати від 3 до 4 літрів рідини.

Засоби після засмаги

Засоби після засмаги охолоджують, зволожують і стимулюють процес регенерації шкіри за допомогою спеціальних активних інгредієнтів. Перевіреним інгредієнтом є алое вера: він має зволожуючу і заспокійливу дію та сприяє росту нових клітин.

Додаткова порада: зберігайте лосьйон після засмаги в холодильнику. Так він охолоджується вдвічі швидше.

Україну 1 липня розжарить до +37 синоптик розповіла коли відпустить спека

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий