Стало відомо коли вийде другий сезон Дому дракона

Приквел «Гри престолів» повернеться на екрани вже цього року й продовжиться з місця завершення першого сезону.

Стало відомо коли вийде другий сезон Дому дракона
Стало відомо коли вийде другий сезон Дому дракона

Серіал «Дім Дракона» повернеться на екрани з другим сезоном у червні 2024 року. Про це заявив керівник відділу потокової передачі та ігор Warner Bros. Discovery Дж. Б. Перретт. При цьому точна дата прем’єри на HBO не розголошується, meta.ua.Деталі

Майбутній сезон приквела «Гри престолів» розпочнеться там, де зупинився перший сезон, а шоуранер Раян Кондал заявив: 

Тепер ми можемо потрапити в більш традиційні ритми сторітелінгу та «Гри престолів». Ми завжди говорили про цю історію, як і Джордж Р.Р. Мартін, що вона має бути шекспірівською чи грецькою трагедією. Цей серіал багато в чому про дім, який розриває сам себе зсередини. Тепер, коли всі ці фігури встановлено на дошці, я дуже радий розповісти наступний розділ, щоб побачити, що станеться тепер, коли Візеріс пішов і більше не тримає ситуацію під контролем.

У шоу повертаються Метт Сміт, Олівія Кук, Емма Д’Арсі, Єва Бест, Стів Туссен, Фаб’єн Франкель, Юен Мітчелл, Том Глінн-Карні, Соноя Мізуно, Ріс Іфанс, Гаррі Коллетт, Бетані Антонія, Фібі Кемпбелл, Фіа Сабан, Джефферсон Холл і Меттью Нідхем. До акторського складу приєднаються Абубакар Салім, Гейл Ранкін, Фредді Фокс і Саймон Рассел Біл.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий