В Херсоні відновили будівництво мостопереходу ФотоВ Херсоні відновили будівництво мостопереходу Фото

Сьогодні, 18 листопада 2017 року, було відновлено будівництво мостопереходу (просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег), який з’єднає північну і південні частини Херсона. Таким чином буде полегшено транспортне навантаження пересування кожного херсонця незалежно від того, чи користується він громадських транспортом, чи рухається власним автомобілем, повідомляє сайт Nk-online.tv

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив осчільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.


В Херсоні відновили будівництво мостопереходу Фото
В Херсоні відновили будівництво мостопереходу Фото

“Завдяки спільній співпраці обласної влади, народних депутатів від Херсонщини, 21 червня 2017 року проект будівництва мостопереходу затвердили розпорядженням Кабінету Міністрів України. Цей мостовий перехід з’єднає між собою райони міста Таврійський та житловий район ХБК в районі вул. Залаегерсег,” – повідомив пан Гордєєв.

Очільник області подякував Кабінету Міністрів України та парламентарям за підтримку в реалізації цього над важливого для всіх херсонців інфраструктурного об’єкту.

Андрій Гордєєв також додав: “Друзі, запам’ятаймо цей історичний момент! Ми відновлюємо будівництво мостошляху, який стане символом небайдужості усіх херсонців до розвитку рідного міста. Пишаймося Херсонщиною, розбудовуємо Україну.”
Оставьте комментарий

Херсонский ТОП