В Україні створять Єдиний державний реєстр адрес

На русском языке

Реєстр наповнюється громадами на місцях, які мають достовірну адресну інформацію

В Україні створять Єдиний державний реєстр адрес
В Україні створять Єдиний державний реєстр адрес


В Україні з’явиться Єдиний державний реєстр адрес (ЄГРА). Він буде створений як один із базових реєстрів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕСС). Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури, інформує bigmir.net.

Додатково буде створено Реєстр адміністративно-територіальних одиниць (ЕГРАТЕ) та Реєстр будівель та споруд (РЗС).

«Всі цифрові продукти Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури впроваджуються для вирішення наших основних завдань: прозорого розвитку та відновлення, безпеки громадян, створення умов для сталого розвитку громад, підзвітності. Коли ми вводимо будь-яке цифрове рішення, орієнтуємось на антикорупційний ефект та зручність користувача. Створення Єдиного реєстру уніфікує відомості про адміністративно-територіальні одиниці, будинки, споруди та їх адреси, дозволить використовувати ці дані для прозорого та підзвітного планування відновлення», — зазначив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Реєстр наповнюється громадами на місцях, які мають достовірну адресну інформацію.

В даний час понад 1300 громад підключено до тестового середовища, більшість представників вже успішно завершило навчання та здобуло необхідні навички. Найближчим часом навчання пройдуть представники всіх громад для швидкого підключення спеціалістів до ведення реєстрів.

Оставьте комментарий