У Херсоні можуть оголосити обов’язкову евакуацію

В Херсонській ОВА заявили про ймовірне оголошення примусової евакуації з Херсона родин із дітьми.

У Херсоні можуть оголосити обов'язкову евакуацію
У Херсоні можуть оголосити обов’язкову евакуацію

Відповідну заяву зробив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін в інтерв’ю виданню Укрінформ, повідомляє ГривнаЗа його словами, евакуація буде оголошена в разі загострення ситуації із обстрілами обласного центру. 

«Я на цьому постійно наголошую: наразі перебувати в Херсоні дітям небезпечно. Херсон перебуває у зоні, де обов’язкова евакуація, але місто не входить у перелік населених пунктів, де вона проводиться примусово. Водночас ми на кожній Раді обороні області заслуховуємо СБУ, контррозвідку, військових із цього приводу. Якщо буде дуже загострена ситуація, то будемо оголошувати евакуацію під примусом», — заявив Прокудін.

За його словами, під «загостреною ситуацією» слід розуміти ситуації, коли для порятунку життя родин із дітьми нашим військовим і поліцейським доведеться вживати евакуаційних заходів на межі сил і можливостей.

Також Прокудін зазначив, що всі ті, кого евакуюють в інші регіони України, отримують або триразове гаряче харчування, або гуманітарну допомогу у вигляді харчових продуктів, а також стандартні виплати.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий