Книги про хитросплетіння долі й химерні таємниціКниги про хитросплетіння долі й химерні таємниці

Книжки, що тримають у приємній напрузі та огортають маревом таємниць, напевне, сподобаются кожному поціновувачу якісно вибудованих історій та непередбачуваних сюжетних ліній.

Кращі містичні детективи, події на сторінках яких відбуваються при загадкових обставинах та оповиті присмаком родинних таємниць оцінять найвибагливіші читачі.

Бестселер серед книг про таємниці «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд — шедевр сучасної англійської літератури. Маргарет Лі працює у звичайній книгарні свого батька, а нудній модерновій літературі віддає перевагу Діккенсу та сестрам Бронте. Отримавши від відомої письменниці Віди Вінтер шалену пропозицію написати біографію цієї таємничої авторки Маргарет опиняється у похмурому, сповненому привидів минулого маєтку письменниці, де на неї чекає не лише готичні, складні родинні історії сестер-близнючок, а і розгадка тієї самої, тринадцятої казки, що зводить з розуму тисячі читачів цієї фантастичної історії.


До списку містичних книг які варто прочитати варто додати десяток літературних творів Стівена Кінга, проте зупинимось на одній: «Сплячі красуні».

Книги про таємниці — чтиво дуже цікаве, тим паче, коли йдеться про тихе життя маленького містечка на півночі Америки, яке порушує унікальне явище: одна за одною жінки впадають в дивовижний сон, покриваючись тонкими коконами. Кожен, хто намагається їх пробудити стикається з нелюдською люттю та жорстокістю. В цей час у місті з’явилась вона — красива та оповита таємницями жінка, що має імунітет до загадкового вірусу. Хто вона: янгол, наділений силою звільнити людство чи демон, якого треба знищити заради бодай якоїсь безпеки? Заплутана історія від неперевершеного Короля жахів змусить вас тремтіти в очікуванні наступного непередбаченого повороту сюжету.

Книги, від яких неможливо відірватися — це зазвичай насичені подіями історії та хитро сплетені таємниці минулого, проте наступна книга — мандрівка людськими почуттями та бажаннями, глибини яких непідвладні навіть Індіані Джонсу.

Нова книга Джуліана Барнза «Одним одна історія» — це мандрівка сильним, п’янким коханням однієї звичайної пари, здавалося б. Як і кожна історія любові стосунки Пола та С’юзен непрості. 19 та 48. Щемляча та трагічна історія стосунків з величезною різницею в віці одночасно відштовхує та змушує читати далі. Одна вишукана історія, що розповів автор неодмінно подарує читачу ідеї, що будуть жевріти в думках ще досить довго.

ТОП книг-загадок продовжує бестселер Дена Брауна «Джерело» — містичний роман, насичений сюжет якого не поступається відгремілому «Коду да Вінчі».

Відомий своїми відкриттями професор Ленґдон прибуває у музей Ґуґґенгайма за запрошенням колишнього учня та друга Едмонда Кірша, який здійснив приголомшливе відкриття, що здатне не просто похитнути, а й спростувати постулати всіх релігій. Перед найголовнішою промовою вишуканий захід перетворюється на хаос, з якого Ленґдону та красуні директорці музею дивом вдається вирватись. У найкращих традиціях хитросплетінь автора, героям доведеться знайти ключі до таємниці, захищеної 47 значним кодом та вистояти у боротьбі з переслідувачами, готовими на все заради збереження таємниць.
Оставьте комментарий

Херсонский ТОП