Чи витримають землетрус херсонські багатоповерхівки відео


Чи витримають землетрус херсонські багатоповерхівки відео

Чи витримають землетрус херсонські багатоповерхівки відео chi-vitrimayut-zemletrus-xersonski-bagatopoverxivki-video
Чи витримають землетрус херсонські багатоповерхівки відео

Територія України розміщується поблизу двох сейсмічно активних регіонів: зона Вранча – в Румунії на межі розламу західних і південних Карпат і Кримська активна зона.Щодо ж руйнівних землетрусів в Україні та зокрема, у Херсонській області, то вчені стверджують: якщо споруди побудовані за Державними будівельними стандартами, то при поштовхах такої сили може лише потріскатись штукатурка та шибки. Стоять і будинки у старому центрі Херсона, яким 100 – 150 років… Проте, якість нинішніх багатоповерхівок бажає кращого, адже більшість будівельників намагаються заощадити та не задумуються про безпеку клієнтів. До сучасних багатоповерхівок за Будівельними стандартами мають застосовуватися технології сейсмозахисту. Але на практиці це не завжди так, повідомляє Таврия24 со ссылкой на vtvplus.com.ua.

Ми отримали коментарі від експертів щодо витривалості житлових будинків Херсона та області і з’ясували, що руйнівних загроз землетрус для херсонців не несе, але незважаючи на це потрібно не розслаблятися і пам’ятати правила поводження при землетрусі. Отже:

Швидко покиньте будівлю( у вашому розпорядженні 15- 20 секунд);

на останніх поверхах станьте під отвір вхідних дверей, відійдіть від вікон та займіть місце в кутку утвореному головними стінами;

тримайтеся, як можна далі від стін, заборів та стовпів.

Якщо є можливість, швидко залишити будівлю, прихопив з собою з собою рідню і домашніх улюбленців.Источник


Оставьте комментарий

Херсонский ТОП