Безкоштовний е-курс німецької мови для українців

Безкоштовний е-курс німецької мови для українців

Портал “Порт Європа” запустив безкоштовний е-курс німецької мови для українців. Авторкою курсу є Інна Павлова – українка родом із Києва, котра зараз мешкає в Кракові. Авторка переконана, знання німецької може суттєво допомогти українцям на польському ринку праці, особливо в Західній Польщі та у фірмах з німецьким капіталом, або які співпрацюють з Німеччиною.

Курс безкоштовний і він складається з кільканадцяти уроків, які автоматично відправляються на електронну скриньку кожні декілька днів. Курс зосереджений в основному на прояснені граматичних особливостей німецької мови, окрім того кожен повинен вже самостійно вивчити німецьку лексику – поради для цього вміщені на сайті. Додатком до курсу є статті про Австрію, метою яких – зацікавлення цією найближчою Україні німецькомовною країною, яка в українських ЗМІ представлена лише поверхнево.На курс можна записатися через формуляр на сайті, доступний за посиланням.

http://porteuropa.eu/ua/austria/ekonomika-i-suspilstvo/2299-kurs-nimeckoji-mowy

Німецькою мовою говорять близько 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі вважають цю мову рідною. Німецькомовні країни: Німеччина, Австрія і Швейцарія належать до найзаможніших і найбільш розвинених країн Європи та, навіть, світу.

Чому варто вивчити німецьку мову? – У наш час німецька мова – це мова можливостей. Кожна людина, володіюча англійською мовою, так само повинна намагатися володіти німецькою, особливо коли вона прагне добитися великих результатів у своїй кар’єрі, так як німецька мова відкриває океан можливостей – прояснює Інна Павлова, авторка курсу.

Німецька мова – друга після англійської мова міжнародного спілкування у регіоні Центральної Європи, від Балтики по Адріатику. В багатьох країнах і регіонах (зокрема, Угорщина, Балканські країни, Західна Польща, окремі райони Словаччини і Чехії) можна знайти людей, які не знають або погано знають англійську, зате добре володіють німецькою, адже це – мова близького і заможного сусіда. Для чехів, словаків, угорців, словенців, хорватів, босняків і сербів саме Відень є тим магнітом, який приваблює – за працею, навчанням, бізнесом, можливостями та кар’єрою. А німецька мова в цьому контексті необхідна – навіть більшою мірою, ніж англійська.

Нагадаємо, раніше портал “Порт Європа” відкрив безкоштовний е-курс польської мови для українців, а також безкоштовний курс білоруської мови, створений у вигляді солідарності з білоруськомовними учасниками Майдану і АТО.

Джерело

Оставьте комментарий