Сонячні електростанції для побуту і бізнесу

Сонячна електростанція встановлюється для генерації електричного струму від світла в основному це сонячне світло. Для використання його для особистих цілей, а якщо у вас є надлишок електричної енергії, то через підключення до загальної мережі електроживлення, продавати електричний струм і на цьому заробляти. Подивитися станції можна https://joule.net.ua/ua/catalog/sonjachni-elektrostancii

Далі ви вже комплектуєте свою електростанцію такою кількістю окремих елементів, виходячи з ваших цілей при використанні станції.

Сонячні електростанції для побуту і бізнесу
Сонячні електростанції для побуту і бізнесу

Якщо Ви плануєте заробляти, то кількість сонячних панелей досить велика, щоб їх генерація повністю забезпечувала ваші потреби. Це одна частина прибутку, тому що ви не використовуєте струм із мереж. І друга частина вашого прибутку, це коли ви надлишок енергії продаєте за зеленим тарифом, і вона іде до загальної мережі електроживлення.У чому головна цінність сонячної електростанції?

Головна цінність електростанції від совці в тому, що вона може по першому абсолютно автономно забезпечувати електрострумом будь-який об’єкт:

  • приватний будинок
  • квартир
  • офісне приміщення.

З чого складається сонячна електростанція:

  • сонячні панелі
  • інвертор
  • акумулятори
  • автоматика для підключення
  • кабелі з’єднані.
Сонячні електростанції для побуту і бізнесу
Сонячні електростанції для побуту і бізнесу

Також особливу цінність отримали сонячні електростанції під час дії блекауту.

У чому особливість використання станції під час блекауту. Річ тому, що коли мережа працює у звичайному режимі. Ваша електростанція знаходиться, можна так сказати під захистом зовнішніх електричних мереж. Якщо світла не вистачає, а акумулятори все розрядилися, тоді на допомогу приходити струм із ззовні.

Коли блекаут, такої під страховки немає, бо струм відсутній у мережі. У такому випадку вихід із ситуаціє, є, додаткове придбання електрогенератора, і бажано щоб він був інверторний. У такому випадку ви отримуєте повну автономність.

Тобто електрична енергія у Вас іде чи від сонячних панелей, чи від акумулятора, а якщо робота сонячних батарей мала, щоб отримати енергію для акумуляторів, електрогенератор може додатково підживити акумулятори і всі питання вирішені.

Якщо блекаут, то використання енергії можна скоротити до розумного мінімуму, таким чином у вас все працюватиме для вашого комфортного проживання, а час роботи вашого обладнання від акумуляторів триватиме  максимальну кількість годин.

Що ще можна сказати, про сонячні електростанції?

Це те, що робота максимально автоматизована. Тобто при відсутності електрики, обладнання вмикається автоматично, і також автоматично воно виминається коли ситуація зі струмом налагоджується.

Всі показники видно на дисплеї, а також у спеціальному додатку на вашому мобільному телефоні, що дуже зручно.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий