Для iPhone вийшов офіційний додаток ChatGPT

На русском языке

Для iPhone вийшов офіційний додаток ChatGPT
Для iPhone вийшов офіційний додаток ChatGPT

Компанія OpenAI, нарешті, випустила офіційну мобільну програму для роботи з ІІ-чат-ботом ChatGPT, але поки що тільки для iOS і тільки в США. ПЗ підтримує голосове введення завдяки моделі розпізнавання мови Whisper AI, також може синхронізувати історію чатів з веб-версією бота. Варто пам’ятати, що офіційний мобільний додаток ChatGPT з’явився вперше — раніше бот був офіційно доступний тільки через браузер.

OpenAI представила бота ChatGPT для широкої громадськості ще в листопаді минулого року. З того часу його вдосконалювали, і тепер він цілком підходить для генерації ідей, написання текстів, складання резюме матеріалів, отримання порад з різних питань і навіть форматування та обробки текстів. Додатково робота можна використовувати в освітніх цілях — якщо довіряти точності відповідей системи, що досить часто дає збої.Як і на сайті ChatGPT, в новому додатку iOS користувачі повинні будуть авторизуватися з обліковим записом OpenAI. Зрозуміло, обробка запиту відбувається за межами власне смартфона на сервері компанії, тому в будь-якому випадку буде потрібно інтернет-з’єднання. Передплатники ChatGPT Plus мають доступ до тієї ж розширеної функціональності, що й у веб-версії – доступ до мовної моделі GPT-4, ранній доступ до нових функцій та швидших відповідей на запити.

Для iPhone вийшов офіційний додаток ChatGPT
Для iPhone вийшов офіційний додаток ChatGPT

Як повідомляє портал Ars Technica, в ході попередніх експериментів з’ясувалося, що поки йдеться про простий, але функціональний додаток, який набагато зручніше використовувати на смартфоні, ніж веб-версію в мобільному браузері. Система розпізнавання голосу часто видає повідомлення про помилки, але можливо це пов’язано з перевантаженням серверів на ранній стадії тестування. Втім, це проблеми мають бути невдовзі вирішені.

Хоча додаток офіційно доступний лише в США, найближчими тижнями буде забезпечено використання і в інших країнах, а зворотний зв’язок допоможе вдосконалити програмне забезпечення. За даними компанії, реліз ChatGPT для iOS служить меті перетворення віртуозного дослідницького інструменту в прикладне рішення, з розширенням його доступності, що паралельно триває. Варто відзначити, що в Росії доступ до ChatGPT без обхідних рішень відсутній.

Компанія також підтвердила плани випустити додаток ChatGPT для Android вже «швидко», зробивши інструмент доступним ще для більшої кількості користувачів. Звичайно, знайти додаток в App Store непросто через масу «сміттєвих» результатів у видачі, тому варто пройти за прямим посиланням.

Джерело

ChatGPT в Україні як працює та що там пишуть
Оставьте комментарий