Чому ваш телефон постійно розряджається

Чому ваш телефон постійно розряджається

chomu-vash-telefon-postijno-rozryadzhayetsya Чому ваш телефон постійно розряджається
Чому ваш телефон постійно розряджається

За допомогою цієї чудової збірки порад, ми вирішили проблему вічно розряджаючих телефонів і рекомендуємо своїм читачам уважно з нею ознайомитися – цілком можливо, ви теж робите щось не так.

1. Ви завжди заряджаєте телефон на 100%

Експерти кажуть, що оптимальний рівень заряду для збереження батареї – від 30% до 80%.Краще заряджайте телефон кілька разів протягом дня, щоб підтримувати саме такий баланс.2. Ви дозволяєте телефону «вмирати»

Кожен раз, коли заряд вашого акумулятора екстремально малий, це погано. Так ви знижуєте потенціал своєї батареї.

Експерти кажуть, що доводити акумулятор до 0% потрібно один раз в два місяці. Це важливо для його калібрування. Але частіше – не варто!

3. Ви дозволяєте акумулятора перегріватися

Батарея iPhone та інших смартфонів не любить екстремально високих температур. Намагайтеся не користуватися телефоном на морозі (нижче нуля) і на пляжі (температура вище 35 градусів – це погано).
Не залишайте смартфон на підвіконні влітку і не забувайте його в машині взимку!

4. Ви полюбили свою бездротову зарядку

І тепер користуєтеся нею кожен день? Бездротові зарядні пристрої перегрівають батарею!

5. Ви дозволяєте айфону перегріватися під час зарядки

Якщо телефон лежить на м’якому покривалі, поки заряджається, то його акумулятор напевно перегріється в процесі. Тримайте його під час зарядки на столі або тумбочці – і подалі від інших джерел тепла.

6. Ваш «запасний» телефон завжди розряджений

У багатьох з нас є телефони, які використовуються для підстраховки в якості додаткових. Велика помилка – тримати їх постійно вбраними. Якщо ви не користуєтеся телефоном активно, підтримуйте рівень заряду його батареї вище 50%.

7. Ви користуєтеся чужими зарядними пристроями

Проблема в тому, що більшість з нас якщо і купує додатковий шнур для зарядки, то найдешевший. А неоригінальні зарядні пристрої часто стають головним руйнівником для акумулятора!

Джерело

Оставьте комментарий