Немає більшого розчарування, ніж мати справу зі слабким сигналом, перерваними дзвінками та жахливою якістю голосу.
Усі ми іноді стикаємося з поганим прийомом сигналу мобільного зв’язку, але за допомогою наших порад ви зможете його покращити.
Не тягніться до неба
Перш ніж розпочати роботу з нашими основними порадами щодо посилення сигналу, нам потрібно пролити світло на головний міф навколо телефонного сигналу. Мабуть всі так робили, тримали свій смартфон у повітрі або розмахували ним, намагаючись зміцнити свій зв’язок. Однак, як би далеко ви не витягнули руку, це завжди буде безрезультатним жестом.
Єдиний спосіб це спрацює, якщо ви перемістите телефон вище фактичної фізичної перешкоди. Наприклад, такі матеріали, як бетон, дротяна сітка, скло та металеві каркаси, які зазвичай використовуються в будівлях, можуть перешкоджати бездротовим сигналам досягати вашого пристрою. Ось чому багато людей радять перейти до відкритого вікна або уникати таких місць, як ліфти та підвали.
Оцініть своє поточне місцезнаходження
Ваш сигнал пропадає в дома чи на роботі. Якщо ви виявите, що це так, приділіть деякий час оцінці свого розташування. Як згадувалося, у багатьох будівлях є матеріали, які можуть блокувати ваше з’єднання, тому ви можете перейти в іншу зону, коли робите важливий дзвінок.
Електронні пристрої також можуть негативно впливати на сигнал телефону. Такі предмети, як мікрохвильова піч, радіоняні та навіть маршрутизатор Wi-Fi, потенційно можуть спричинити перебої.
Перевірте стан акумулятора
Чим менший заряд телефону, тим складніше йому знайти сигнал. Мобільні пристрої, як правило, налаштовані на економію енергії настільки, наскільки це практично, і витрачатимуть менше енергії на отримання сигналу, коли їх заряд низький.
Отже, якщо ви хочете покращити слабкий сигнал мобільного телефону, переконайтеся, що ваш телефон заряджений.
Зніміть чохол телефону
Чохол для телефону — чудовий крок, якщо ви хвилюєтеся про довговічність телефону. Чохли для телефонів відрізняються за рівнем захисту та товщиною: від тонких гелевих до товстих міцних чохлів із металевими вставками для покращення ударостійкості. Але, звичайно, більші товсті чохли можуть не давати проходити мобільному сигналу як слід.
На щастя, дуже легко дізнатися чи ваш чохол мішає сигналу, потрібно просто його зняти, щоб це перевірити. І якщо у вас покращиться сигнал, подумайте про те, щоб придбати тонший чохол для повсякденного використання.
Вимкніть непотрібні служби
Спробуйте вимкнути служби, якими ви зараз не користуєтеся, зокрема, функції передачі:
Bluetooth;
NFC;
Wi-Fi.
Це миттєво поліпшить сигнал мобільного зв’язку, оскільки ці функції можуть сповільнювати роботу мережі.
Інвестуйте в підсилювач сигналу мережі
Якщо ваш дім або офіс знаходиться надто далеко від найближчої вежі стільникового зв’язку або заблокований великою кількістю фізичних об’єктів, які ви не можете перемістити (наприклад, будівлі та гори), установіть підсилювачем сигналу мобільного телефону. Це мабуть саме краще рішення, якщо ви не хочете бігати до вікна, щоб зробити дзвінок.