Як вибрати опору для пересування людей з проблемами ніг

Як вибрати опору для пересування людей з проблемами ніг
Як вибрати опору для пересування людей з проблемами ніг

Людині, яка через певні умови не здатна самостійно пересуватися, можуть допомогти спеціальні опори. Лікарі рекомендують їхнє використання після хірургічних втручань і тяжких травм для нормалізації життєвих функцій.

На сучасному ринку медобладнання можна підібрати такі товари для реабілітації хворих, як інвалідні коляски, функціональні ліжка, підйомники для інвалідів, стільці-туалети. Без опорних засобів пересування, таких як милиці і костилі, також не завжди виходить обійтися при травмах кістково-м’язової системи, опорно-рухового апарату та після операції.

Які пристосування входять до асортименту опорних засобів

Конструкції, що допомагають людям з проблемами ніг, хребта тощо залишатись мобільними, можна розділити на такі види.Милиці

Є медичним пристосуванням, що забезпечує рівновагу людському тілу, знижує ризик падіння під час ходьби та стояння. Своєрідні помічники у пересуванні призначені для людей, які страждають на захворювання та травми опорно-рухової системи, при яких порушуються її основні функції. Перш ніж замовити в магазині медтехніку, потрібно розібратися з різновидами милиць.

Підлокітні

До комплектації входить манжета на передпліччі, що його охоплює. Зазвичай такі пристосування використовують пацієнти, які назавжди чи на тривалий час позбавлені можливості самостійно пересуватися.

Ортопедичні милиці під лікоть додатково діляться на кілька типів:

  • з підлокітником;
  • з упором на лікоть;
  • з м’якими ручками з гумового матеріалу;
  • з регульованою висотою.

Особливості пристосувань визначають, скільки коштують милиці.

Пахвові

Вироби призначені для пацієнтів, які потребують максимального розвантаження нижніх кінцівок. Залежно від зросту користувача виділяють високі та середні моделі. Також у продажу зустрічаються варіанти для хворих, які мають нестандартну комплекцію.

Тростини

Опорна тростина використовується у більш простих випадках, ніж медичні милиці для людей похилого віку. Таке пристосування також служить додатковою опорою та полегшує переміщення пацієнтів з обмеженою руховою активністю. Були часи, коли тростина використовувалася чоловіками певних соціальних кіл як аксесуар, що доповнює імідж. Вона підкреслювала їхнє високе становище. Сьогодні ж основним завданням виробу є часткова підтримка тіла людини в процесі ходьби або стояння.

Опори для інвалідів виготовляються в таких варіантах:

  • Тростина-палиця. Моделі цільної конструкції виконуються з дерева або пластику, оснащуються гумовим наконечником. Класичний виріб є зручним варіантом для експлуатації як вдома, так і на вулиці.
  • Телескопічна тростина. Пристосування, що регулюється, сприяє симетричному руху тіла в процесі пересування, дозволяє людині з проблемами зі здоров’ям жити більш активним життям.
  • Складна тростина. Є ортопедичним пристроєм, що складається з декількох частин. Такі пристосування найзручніші у зберіганні і транспортуванні.
  • Тростина-стілець. Зручний опорний виріб, до складу якого входить пластмасове сидіння. Завдяки такій особливості хворий, пенсіонер може відпочити, прогулюючись містом.
  • Квадропод. Телескопічна модель має квадратну пірамідальну основу на чотирьох ніжках. Такі конструкції рекомендовані до використання пацієнтами із серйозними травмами опорно-рухового апарату.

Де купити милиці та інше сучасне медичне обладнання

В інтернет-магазині Baldinelli представлений широкий вибір товарів для інвалідів та засобів для реабілітації. Тут можна замовити медичні ліжка, протипролежневі матраци, санітарне оснащення, різні види милиць і тростин. Цінова політика дозволяє кожному споживачеві придбати необхідне медобладнання для домашньої чи стаціонарної експлуатації.
Оставьте комментарий