У херсонських школах через грип продовжили карантин

У херсонських школах через грип продовжили карантин
У херсонських школах через грип продовжили карантин

У Херсоні продовжили до 07.03.2018 року включно карантин у міських навчальних закладах, який мав тривати до суботи, 3 березня 2018 року, повідомляє Укрінформ з посиланням на відділ громадських зв’язків Херсонської міської ради.«Згідно рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, карантин у закладах середньої освіти Херсона продовжено до 7 березня включно. Відповідне розпорядження підписано міським головою», — повідомив відділ громадських зв’язків міськради.

За інформацією мерії, дане рішення прийнято з метою недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у місті, запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення міста.

Як повідомляв Укрінформ, 22 лютого виконком Херсонської міської ради на своєму засіданні відмовився закрити усі школи міста на карантин у зв’язку із захворюваністю на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).

У місті були закриті на карантин лише окремі класи, в яких було зафіксовано високий рівень захворюваності учнів на грип та ГРВІ.
Оставьте комментарий