Своєчасні перевезення лежачих хворих медтаксі R-Clinic-Auto завжди прийде на допомогу

На жаль, у наш неспокійний час нерідко потрібен кваліфікований сервіс перевезення лежачих хворих з дому в медичний центр або у зворотному напрямку.

Своєчасні перевезення лежачих хворих медтаксі R-Clinic-Auto завжди прийде на допомогу
Своєчасні перевезення лежачих хворих медтаксі R-Clinic-Auto завжди прийде на допомогу

На жаль, не завжди зрозуміло куди потрібно звернутися, щоб отримати професійні послуги транспортування пацієнтів з необхідним супроводом та патронажна опіка. З усією відповідальністю повідомляємо, що надійне та своєчасне медтаксі «R-Clinic-Auto» завжди прийде на допомогу. Ця послуга може знадобитися при необхідності перевезти родича зі складним діагнозом або травмою на обстеження, стаціонар або для зміни місця проживання. Ваше побажання буде здійснено негайно. Звернутися в службу перевезення лежачих пасажирів або інвалідів разом з коляскою або колісним кріслом доступно цілодобово — «R-Clinic-Auto» приймає заявки 24/7 без перерви на обід у вихідні та святкові дні.Чому найкраще перевезення лежачих хворих це медтаксі «R-Clinic-Auto»?

  • І санітари, що супроводжують, і фельдшер, і сам автомобіль і його обладнання — все це надзвичайно значуще. І доступно завдяки старанням компанії «R-Clinic-Auto», яка прагне виконати умову договору на чудовому рівні.
  • Замовити перевезення по акції, ціна/вартість якої найнижча в регіоні Львівська область та місто Львів, нескладно, хоча завжди виконувати завдання бездоганно не так просто — але саме так має виконуватися дана робота, інакше виникнуть складності у клієнтів, а це ні в якому разі не допускається.
  • Сформувати перевізнику гідну репутацію допоможе лише професійне оснащення, надійний транспортний засіб та ввічливий, делікатний персонал, здатний знаходити з будь-якими клієнтами спільну мову.

Сервіс, який доступний завдяки старанням співробітників «R-Clinic-Auto»:

  • Перевезення лежачих хворих територією Львів, Львівська область, Україна.
  • Супровід ослабленого недугою пасажира під час обстеження та здачі аналізів.
  • Транспортування інвалідів та пасажирів з травмою, післяопераційних хворих до стаціонарної медустанови з дому та навпаки — з лікарні додому.

Переваги патронажного супроводу та професійного водіння автомобіля

На запитання скільки коштує транспортування хворого, що лежить, у Львові та у Львівській області відповісти просто — як правило, ціна залежить від супроводу та дальності маршруту. Традиційно до складу команди автомобіля входять два санітари, які цілком здатні винести пасажира на руках або сидячих ношах з високого поверху сходами і так само занести його. За потреби до них приєднується фельдшер, присутність якого повідомляє додаткову надійність сервісу — якщо в дорозі підопічному стане погано, то йому буде надано швидку медикаментозну та психологічну допомогу. Окремо відзначимо професіоналізм водія, що пройшов спеціальні тренінги, що водить машину акуратно, уникає зайвої тряски та дискомфорту для пасажирів. Знання міста та місцевості дозволяє скласти логістичний маршрут, слідуючи яким можна пройти пробки, ділянки поганої дороги, максимально швидко і безпечно здійснити доставку.

Оставьте комментарий