Спілка лікарів Німеччини оголосила що в країні почалася друга хвиля коронавірусу

Спілка лікарів Німеччини оголосила що в країні почалася друга хвиля коронавірусу

Спілка лікарів Німеччини оголосила що в країні почалася друга хвиля коронавірусу
Спілка лікарів Німеччини оголосила що в країні почалася друга хвиля коронавірусуЛікарі закликають не припиняти носити маски і дотримуватися соціальної дистанції

Німецька медична асоціація Marburger Bund заявила у вівторок, що країна зіткнулася з другою хвилею коронавірусу і ризикує нівелювати весь попередній успіх у боротьбі з коронавірусом, якщо знехтує правилами соціального дистанціювання, передає New Europe.

«Ми вже знаходимося в другому, нерізкому підйомі», – сказала Сюзанна Джона, президент асоціації Marburger Bund. Вона наголошує на небезпеці того, що прагнення людей повернутися до звичного способу життя зруйнує успіх, досягнутий країною досі.

Вона закликала німців продовжувати дотримуватися правил соціальної дистанції і носити захисні маски.

Глава Marburger Bund порівняла маску із вимогою пристібати пасок безпеки в автомобілі, проти якого свого часу також був сильний опір. «Як пасок рятує життя, так і маски рятують життя», – сказала глава асоціації.

Джона додала, що лікарні підготовлені і нададуть ліжка для інтенсивної терапії пацієнтам з коронавірусом.

Кількість підтверджених випадків інфікування в Німеччині збільшилася на 879 – до 211 281, а кількість загиблих зросла на 8 – до 9 156.

За офіційною статистикою, в Німеччині на даний момент вільні 12 200 з 21 000 ліжок у відділеннях інтенсивної терапії.

Станом на понеділок у відділенні інтенсивної терапії знаходилося 270 пацієнтів з хворобою COVID-19, з яких 130 – на штучній вентиляції легенів.

Як ми писали, в Австралію прийшла нова хвиля коронавірусу, значно сильніша за першу.

ДжерелоОставьте комментарий