Як зберегти інтернет коли немає світла поради від Мінцифри

Відключення світла заважають працювати і вчитися.

Як зберегти інтернет коли немає світла поради від Мінцифри
Як зберегти інтернет коли немає світла поради від Мінцифри

Цього року Росія може знову здійснювати ракетні удари, щоб залишити українців без світла та тепла. Під час тривалих відключень світла виникає проблема з доступом до інтернету.

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в своєму Telegram-каналі розповів, як залишатися на зв’язку навіть під час блекауту.«Разом з інтернет-провайдерами готуємося до можливих блекаутів та робимо все, щоб українці мали стійкий до відключень інтернет. Закуповуємо акумулятори, системи резервного живлення, переходимо на енергоощадні інтернет-мережі», — повідомив він.

Як мати стабільний інтернет під час відключень світла

  • Уточніть у вашого інтернет-провайдера, чи перейшов він на енергоощадні мережі, на який термін він зможе забезпечити вас інтернетом. PON — це найсучасніша технологія, яка дає змогу бути онлайн без електрики до 72 годин. Зараз послугами таких провайдерів користуються 2,7 млн українців.
  • Придбайте повербанк для Wi-Fi-роутера та USB/DC- кабель, щоб заживити роутер від повербанку.
  • Якщо відповідь провайдера вас не задовольнить — знайдіть найближчого до вас, який надає послуги PON, і подайте заявку на підключення.
  • Щоб прискорити процес, можна скооперуватися із сусідами.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКЕК) перевіряє стан готовності мереж операторів до безперебійного надання послуг належної якості громадянам України у разі можливої відсутності стаціонарного електроживлення чи тривалих блекаутів. До трьохденних блекаутів готові не всі оператори.

Джерело

Оставьте комментарий