Навіщо просувати сайт

Навіщо просувати сайт

Сучасний Інтернет — поле небаченої конкуренції між сайтами. На жаль, сьогодні похвалитися популярним ресурсом без просування можуть лише одиниці, ті, хто сам по собі є цікавою людиною або представником популярної торгової марки, компанії або співтовариства. Але навіть дуже відомі в звичайному житті люди далеко не завжди можуть похвалитися такою ж популярністю власних ресурсів в Мережі.

Питання цікаве. Напевно, для того, щоб зробити його доступним тим, для кого він створюється — відвідувачам. А що ж, запитаєте ви, без просування сайт буде недоступний відвідувачам?

Подписывайтесь на Telegram-канал "Блокнот Херсона" и в Viber

Відвідувач, будь ваш ресурс супер-корисним і неймовірно цікавим, на жаль, не має екстраординарні здібності і не може телепатично визначити появу вашого сайту на просторах всесвітньої павутини. Переважна більшість відвідувачів потрапляють на ресурси з пошукових систем. Природно, сайт повинен бути відповідно представлений в пошуковику з тим, щоб відвідувач, який шукає інформацію за відповідною тематикою, перейшов саме на ваш ресурс. Розкрутка в пошукових системах якраз і покликане сприяти процесу знаходження ресурсу користувачем пошукової системи.

Існує три шляхи: звернутися до професіоналів, зайнятися просуванням самостійно і звернутися до професіоналів, щоб навчитися, як правильно просувати сайт.

Перший шлях ідеальний. Володіючи досвідом і знаннями, профі знає, як просунути в пошукових системах будь-який сайт. Завдяки професіоналізму та вмінням такого фахівця сайт дуже скоро вийде на першу сторінку результатів пошуку по потрібних запитах, а в подальшому і вийде на перші місця, в жаданий ТОП. Є лише один суттєвий мінус — послуги професіоналів коштують грошей.

Спробувати просувати свій ресурс самостійно, черпаючи інформацію з більш ніж численних ресурсів вебмайстрів, форумів і блогів — хороший шлях. Природно, якщо у вас є багато вільного часу і ви морально готові пожертвувати декількома першими сайтами, діючи методом проб і помилок. Чому? Тому, що користуючись неперевіреною і неактуальною інформацією з форумів і блогів, початківці веб-майстри часто-густо «просувають» свої сайти замість ТОПу в бан — потрапляють під санкції пошукових систем, використовуючи сумнівні методи просування або порушуючи ліцензію користування пошуковою системою. У більшості випадків початківці оптимізатори діють наосліп, не підозрюючи про наслідки, які можуть мати місце.

Оставьте комментарий