Google тестує новий режим для прискорення роботи ChromeGoogle тестує новий режим для прискорення роботи Chrome

Google тестує новий режим для прискорення роботи Chrome
Google тестує новий режим для прискорення роботи ChromeChrome — найпопулярніший браузер, з яким добре сумісні практично все більш-менш сучасні сайти. На жаль, Chrome носить звання не тільки найпопулярнішого браузера, але і одного з найбільш ненажерливих до ресурсів комп’ютера.

Хоча порівняно потужних комп’ютерах Chrome навряд чи буде причиною помітного гальмування системи, на бюджетних пристроях використання браузера Google іноді може спричинити вельми неприємні лаги (особливо, якщо користувач відкриває 100500 вкладок на комп’ютер з 4 Гб оперативної пам’яті і слабким процесором).

Розробники Chrome знають, що не завадило б як-небудь виправити цю ситуацію. Команда інженерів Google працює над спеціальним експериментальним режимом, що отримав назву Never-SlowMode. Він блокує доступ до ресурсів комп’ютера сторінок з важкими скриптами і великою кількістю вмісту (сценарії, шрифти, css, зображення і так далі), що потребує більше пам’яті або більше ресурсів процесора.

Використання нового прапора Chrome може трохи прискорити роботу браузера і зменшити осідання продуктивності, але Google попереджає, що його використання може спричинити за собою вихід з ладу деяких функцій на різних сайтах. Розробникам ще знадобиться деякий час на доопрацювання і поліпшення роботи режиму Never-Slow. Хочеться вірити, що він дійсно буде корисним для власників комп’ютерів, нездатних похвалитися потужним процесором або великою кількістю оперативної пам’яті.

Джерело


Loading...

Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП