Чого потрібно позбутися у вашому домі щоб wi-fi працював краще

Чого потрібно позбутися у вашому домі щоб wi-fi працював краще
Чого потрібно позбутися у вашому домі щоб wi-fi працював краще

Поширеною причиною, чому у вас можуть виникнути проблеми з підключенням до Інтернету, є слабкий сигнал Wi-Fi. Сигнали Wi-Fi – це тип електромагнітних хвиль, які передаються в повітрі і називаються радіохвилями. Що робити, якщо ці хвилі заслабкі? Давайте розбиратись разом з Bibliotech.

1. Перевірте наявність шахрайських точок доступу і видаліть їх

Несанкціонована точка доступу – це бездротова точка доступу, не авторизована вами. Вона може бути встановлена працівником, який намагається посилити власний сигнал, або зловмисником, який намагається отримати доступ до вашої мережі. Видалення цих фальшивих точок доступу покращить потужність вашого сигналу.

2. Приберіть фізичні перешкоди, перемістіть роутер або додайте точки доступу

Зміна розташування точок доступу або додавання нових точок доступу вважається серйозною зміною, тому ми рекомендуємо спробувати цей тип роботи, лише якщо у вас є відповідна мережа та сертифікати продукту. Якщо ні, зверніться до професійного постачальника послуг, щоб отримати допомогу.

Загалом, ідея полягає в тому, щоб переконатися, що у вас є чітка лінія видимості між точкою доступу та вашими пристроями з мінімальними перешкодами та/або перешкодами. Розміщення точки доступу в центрі активності пристрою на висоті стелі є чудовим початком.

Якщо у вас є багато фізичних перешкод, як-от бетонна стіна, яка блокує ваш сигнал, але ви не можете її прибрати, єдиним рішенням може бути додавання точок доступу до розділу, який потребує кращого сигналу.

3. Змініть канал Wi-Fi і позбавтесь перешкод на каналі

Вибір правильного каналу Wi-Fi важливий, оскільки поблизу може бути занадто багато користувачів, які підключаються до того ж каналу Wi-Fi, що й ви, що спричиняє перешкоди та затори.

В обох діапазонах частот 2.4-5 ГГц є кілька каналів (або смуги пропускання), і ось як це розбивається:

  • 2,4 ГГц = 3 канали (1, 6 і 11), які не перекриваються
  • 5 ГГц = 25 каналів, які не перекриваються, але лише 9 універсально підтримуються на більшості пристроїв (36, 40, 44, 48, 149, 153, 157, 161, 165)

Ідентифікація пристроїв, які використовуються в мережі, також дуже важлива для процесу проектування, оскільки нам потрібно перевірити всі підтримувані канали кожного пристрою. Таким чином ми можемо виключити з дизайну будь-які канали, які не підтримуються пристроями.

Як основне правило, ми хочемо використовувати якомога більше каналів, які не збігаються, і будь-якою ціною уникати повторного використання каналів.

Якщо ваша точка доступу працює на каналі, відмінному від каналів, що перекриваються, тоді виникають перешкоди на суміжному та суміжному каналах.

Перешкоди в спільному каналі виникають, коли є інші пристрої, які працюють на тому ж частотному каналі, що й ви, — технічно це більше нагадує перевантаження.

Перешкоди на сусідньому каналі виникають, коли пристрої з каналу, який перекриває ваш, намагаються спілкуватися через ваш пристрій. Ваша точка доступу просто зареєструє це як випадковий радіочастотний фоновий шум і стане найгіршим видом перешкод.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber




Оставьте комментарий