Про створення затишку та розваг на самоті

Якщо хочеться відволіктися від рутини та цікаво провести час, необов’язково шукати компанію, адже весело може бути і на самоті. Прекрасне рішення у такому випадку — настільні ігри для одного. Так-так, у настолки можна грати й самому. Головне — знайти те, що подобається саме вам.

Про створення затишку та розваг на самоті
Про створення затишку та розваг на самоті

Настільні ігри для одного гравця

У вас є вільний час на самоті й ви не знаєте, чим зайнятися? Відкладіть телефон і виберіть для себе цікавіше заняття, як-от настільна гра. Ось які настолки пропонує інтернет-магазин Така Гра, якщо ви плануєте грати самостійно:  • «Володар перснів. Пригоди в Середзем’ї». Гра призначена для поціновувачів неймовірного світу, вигаданого славнозвісним Дж. Толкіном. Тут можна створити власну історію та стати одним із легендарних героїв.
  • «Дика природа. Серенгеті». Гравець потрапляє до безкрайньої савани з її численними мешканцями. Це чудовий вибір для тих, хто любить головоломки, стратегії та тематичні ігри про тварин.
  • «Камера! Мотор!». Ця гра для одного дає змогу поринути у світ кіномистецтва та зайнятися власним кіновиробництвом. Гравець стає працівником кінокомпанії, яка переживає не найкращі часи, й намагається її врятувати.
  • «Залізниця Inc. Блакить». Це досить швидка та цікава гра на кубиках із механікою «кинь і запиши». Тут доведеться вмикати логіку й аналізувати, від чого розвага стане тільки цікавішою.
  • «Острів котів». Прекрасний шанс для тих, хто колись мріяв опинитися на острові кішок. У цій тетрисоподібній грі гравцю потрібно врятувати хвостатих від знищення, досліджуючи острів і шукаючи скарби.
Про створення затишку та розваг на самоті
Про створення затишку та розваг на самоті

Це далеко не всі настільні ігри для одного гравця, які можна вибрати в інтернет-магазині «Така Гра». В асортименті є багато варіантів на будь-який смак — від простих до складних, від доступних за ціною до дорогих, від маловідомих до тих, які знають майже всі. Ризик не знайти щось до душі нульовий.

З таким великим вибором ігор не варто обмежуватися скролінгом стрічки в соціальній мережі, якщо довелося залишитися на самоті вдома, бо друзі не можуть скласти компанію. Адже можна організувати цікаве дозвілля і без інших людей поруч.

Оставьте комментарий