Творці S.T.A.L.K.E.R. NAVI і MK Foundation засновник Максим Криппа передали 100 машин для ЗСУ

Мікроавтобуси Volkswagen Transporter купили і підготували до відправлення команди Natus Vincere, MK Foundation (власник і засновник Максим Володимирович Криппа) і творці гри S.T.A.L.K.E.R. Частину машин вже отримали «Вовки Да Вінчі» і бійці 41-ої бригади.

Творці S.T.A.L.K.E.R. NAVI і MK Foundation засновник Максим Криппа передали 100 машин для ЗСУ
Творці S.T.A.L.K.E.R. NAVI і MK Foundation засновник Максим Криппа передали 100 машин для ЗСУ

Розробники гри S.T.A.L.K.E.R. спільно з українською командою кіберспортсменів Natus Vincere і благодійною організацією MK Foundation придбали 100 мікроавтобусів Volkswagen Transporter для Збройних сил України. Про це йдеться на офіційній сторінці S.T.A.L.K.E.R.«Кожна пожертва, кожна волонтерська ініціатива та будь-яка допомога є важливими і наближають нас до того дня, коли десятки мільйонів людей зможуть повернутися до мирного життя«, — йдеться в публікації.

Ми закликаємо наших уболівальників надавати допомогу українській армії за своїми можливостями, адже вони борються за нас усіх! Засновник благодійного фонду Максим Кріппа ( https://mkf.com.ua/founder-Maksym-Krippa ) і власник NAVI підтримує цю ідею і закликає всіх до активної допомоги Збройним Силам України.

Нагадаємо, що з лютого 2022 року NAVI у співавторстві з партнерами передали українським військовим понад 320 машин різного типу, а також зібрали $500 000 на потреби армії під час благодійного турніру BORN TO BE BRAVE. Ми пишаємося тим, що надаємо допомогу Збройним Силам України в їхній героїчній боротьбі за права і свободу України. 

Засновник Максим Кріппа зазначив, що завдяки українській армії вони вже понад рік можуть активно продовжувати роботу та представляти Україну на міжнародній кіберспортивній арені.

«Пишаємося тим, що допомагаємо Збройним Силам України в їхній героїчній праці!» — підсумували в команді S.T.A.L.K.E.R.

Незважаючи на складну обстановку в Україні, команда NAVI продовжує успішно виступати на міжнародній кіберспортивній арені, представляючи Україну на світовій сцені. Це не тільки піднімає настрій українським військовим на передовій, а й показує всьому світу, що Україна — країна талановитих і успішних людей.

Крім того, українська кіберспортивна індустрія продовжує активно розвиватися, що також дуже сприяє зміцненню суспільного духу та підвищенню патріотизму в країні. Прагнення до перемоги, сили духу та солідарності, притаманні ігровій індустрії, є прикладом для всіх громадян України.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий