Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів

RU

Місяць пройде під сильним впливом двох астрологічно значущих подій: сонячного затемнення та ретроградного Меркурія

Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів
Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів

Квітень 2024 року обіцяє подарувати перепочинок, принести легкість у спілкуванні, радість нових зустрічей, романтику та сердечність.

Зірки буквально випромінюватимуть любов. При цьому темних пристрастей та відчайдушних безумств можна не побоюватися. Загальний енергетичний фон місяця легкий, світлий. Можна буде відпочити від напруженості березня. Відносини – професійні, дружні, любовні – немов очистяться від образ, недомовок та лихослів’я повідомляє znaj.ua.

Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів
Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овнам у квітні вдасться розібратися з проблемами, які якийсь час тому було створено іншими людьми. Якщо ви втягнуті в якийсь судовий процес, то він, ймовірно, вирішиться на вашу користь. Крім того, на вас чекає поїздка, під час якої ви зможете збільшити свої фінансові накопичення або укласти вигідну і довгострокову угоду. На початку квітня на вас чекає цікава пропозиція від людини, з якою ви часто стикаєтеся по роботі, але, швидше за все, належите до різних організацій. У середині місяця у вас з’явиться можливість продемонструвати свою майстерність та найкращі риси свого характеру. Цілком імовірно, це буде пов’язано з адаптацією на новій ниві. Наприкінці квітня вам пощастить у фінансовій діяльності. Зірки обіцяють вам великий дохід.

Найсприятливіші дні: 7, 8, 9, 19.

Дні, в які треба бути обережнішими: 5, 6, 12, 13, 20, 26.

Телець (21 квітня – 20 травня)

На тельців у квітні чекає непросте протистояння з людьми, які спробують вирішити їхні проблеми якимись новаторськими методами. Не виключено, що ви наполягатимете на тому, щоб все йшло так, як ви звикли. Крім того, цього місяця вам доведеться шукати нові ділові зв’язки. Цілком ймовірно, що люди, на яких ви розраховували, і які вже неодноразово вам сприяли, втратить своє становище. На початку квітня зверніть увагу на тих, хто виконує індивідуальні замовлення. Є ймовірність, що ви знайдете людину (або фірму), з якою згодом вас зв’яже тісна співпраця. Наприкінці квітня ваше розсудливість допоможе вам уникнути угоди, яка могла б спричинити фінансові втрати.

Найсприятливіші дні: 11, 12.

Дні, в які треба бути обережнішими: 9, 23.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюків у квітні можуть втягнути у невигідну та сумнівну справу. Будьте обачнішими і не вірте тим, хто пообіцяє вам «золоті гори». За свою недалекоглядність ви розплачуватиметеся важкою або безкоштовною працею. На початку місяця вас довго на щось умовлятимуть. Уникайте спокуси відповісти згодою, інакше потрапите у залежність від нечистої на руку людини. У середині квітня вам може зашкодити прагнення до задоволень там, де від вас чекають активної діяльності. Наприкінці місяця вам доведеться зробити вигідну покупку, яка до того ж стане виконанням вашого бажання.

Найсприятливіші дні: 13, 14, 15.

Дні, в які треба бути обережнішими: 4, 11, 25.Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів
Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки у квітні тягнуться до людей високого становища. Не виключено, що ви вирішите відмовитися від використання своїх внутрішніх резервів, і просто «приєднайтеся» до чиїхось заслуг чи починань. Крім того, є можливість, що хтось допоможе вам розібратися з проблемою, пов’язаною з протистоянням з майнових питань. Взагалі, цього місяця на вас чекає кілька вдалих збігів обставин, які допоможуть вам збагатитися. Однак від великих покупок варто утриматись. Принаймні до третьої декади квітня. На початку місяця з’явиться можливість змінити щось у діловій сфері вашого життя. Наприкінці місяця успішною буде справа, яку ви обмірковуєте з кінця минулого року.

Найбільш сприятливі дні: 4, 8, 15, 17, 22, 25.

Дні, в які треба бути обережнішими: 9, 13, 23, 27.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Львів у квітні чекає на активну діяльність у тій сфері, в якій вони дуже добре розуміються. Навіть якщо раніше у вас не було можливості спробувати себе на цій ниві як професіонал, то в даний період це стане реальністю. Крім того, принесе вам цей місяць і зміни домашньої обстановки. На початку квітня на перше місце вийде той рід діяльності, в якому ви зможете проявити себе якнайкраще. Є можливість початку індивідуального проекту. У середині місяця утримайтеся від різкої оцінки людей, від яких ви залежите у матеріальному чи психологічному плані – сварка з ними обійдеться вам надто дорого. А ось наприкінці квітня на вас чекає неймовірний і щасливий збіг обставин.

Найсприятливіші дні: 19.

Дні, в які треба бути обережнішими: 6, 13, 20, 27.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам у квітні належить відстоювати своє право на комфортне існування. Не виключено, що якісь нововведення на роботі змінять звичний для вас графік або змусять вас працювати чи не в «польових умовах». Крім того, ви з якихось причин бачитимете ворогів там, де їх немає. Не впадайте в недовірливість, інакше образіть добрих людей, які насправді вам вподобають. На початку місяця не виключено, що вам зроблять привабливу, але не цілком гідну з моральної точки зору пропозицію. У середині квітня постарайтеся не піддаватися емоціям – спонтанно ухвалене рішення навряд чи виявиться вірним.

Найбільш сприятливі дні: 21, 22, 24.

Дні, в які треба бути обережнішими: 4, 11, 19, 26.

Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів
Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терезів у квітні чекають коливання щодо їхнього майбутнього. Не виключено, що перед вами стане вибір — жити так, як ви жили раніше, або зібратися з силами і змінити порядок існування. Крім того, в даний період часу вам належить виступити в ролі «третейського судді» у суперечці між упертими та самолюбними людьми. На початку місяця вам доведеться займатися тим, чого, крім вас, більше ніхто не зробить. У середині квітня ви будете щось довго вирішувати і зважувати, тому що вам захочеться з якоїсь ситуації вийти красиво і при цьому отримати максимальну користь. Наприкінці місяця на вас чекає якесь велике придбання, яке ви вважаєте великим успіхом.

Найбільш сприятливі дні: 6, 12, 24, 27.

Дні, в які треба бути обережнішими: 23.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонів у квітні чекає перевірка з боку людей, які останнім часом сумніваються у якихось їхніх якостях чи можливостях. Не давайте їм приводу для розчарування та нарікань, тим більше, що вони швидше чіпляються, ніж мають підстави підозрювати вас у непристойних вчинках. А ще в цей період вам варто вкрай обережно демонструвати оточуючим негативні риси характеру – якась слабка, на вашу думку, особистість просто дасть вам гідну відсіч і чимось нашкодить вам. На початку квітня на вас чекає досягнення у справі, яку ви ведете в таємниці від інших людей. У середині місяця є можливість придбання речі або інформації, яку ви через деякий час зможете вигідно продати. А наприкінці квітня зробіть ставку на свою інтуїцію.

Найсприятливіші дні: 9, 25.

Дні, в які треба бути обережнішими: 1, 12, 15, 22, 26, 29.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцям у квітні належить вливатись у якусь нову спільноту. Це може бути і робітничий колектив, і якийсь «клуб за інтересами». А ось на тій ниві, яка зараз для вас є пріоритетною, можливі проблеми та складності. Ви надто активно відстоюватимете свою думку там, де краще відступити і діяти хитрістю. Крім того, постарайтеся адекватно сприймати людей, з якими спілкуєтеся. На початку квітня ваша нетактовність і бажання виділитися можуть стати причиною того, що хтось відмовиться дотримуватися ваших інтересів. У середині місяця у вас з’явиться нове захоплення, якому ви віддаватимете весь вільний час. Наприкінці квітня є ймовірність поїздки, яка виникне абсолютно спонтанно, але при цьому принесе вам задоволення або принесе якісь блага.

Найбільш сприятливі дні: 1, 4, 27, 28.

Дні, в які треба бути обережнішими: 10, 17.

Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів
Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козорогів у квітні чекає угода, яка виявиться найвигіднішою за кілька минулих років. Причому не факт, що ця угода неодмінно стосуватиметься фінансових питань. Крім того, цього місяця вам доведеться знову «штурмувати» вершину, яку якийсь час тому зайняв хтось інший. Цілком можливо, що ця людина покаже себе з негативного боку. На початку квітня ваша підприємницька жилка принесе вам очевидний зиск. У середині місяця зверніть увагу на своє здоров’я, не виключено, що пройдене обстеження вчасно позбавить вас від малоприємних проблем. Наприкінці квітня не наполягайте на своїй справі, в якій ви не маєте достатніх знань, професіоналізму чи інформації.

Найсприятливіші дні: 2, 16, 30.

Дні, в які треба бути обережнішими: 1, 4, 11, 18, 22, 26, 29.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліїв у квітні привабить щось принципово нове. Не виключено, що вас ознайомлять із технологіями, якими вам захочеться опанувати досконало. Не відмовляйте собі у цьому задоволенні – через деякий час ваші знання та навички принесуть вам суттєвий прибуток. Більше того, є ймовірність, що серед вашого оточення ви взагалі опинитеся єдиним володарем таких умінь. На початку квітня на вас чекає недовга, але дуже вигідна поїздка, пов’язана, швидше за все, з людьми, які вам щось винні. У середині місяця доведеться приділити час людині, яка від вас певним чином залежить. Наприкінці квітня добру службу вам послужить азарт. Цілком ймовірно, що ви на суперечку розберетеся зі справою, яка довгий час «висіла в повітрі».

Найбільш сприятливі дні: 4, 5, 13, 24, 27.

Дні, в які треба бути обережнішими: 7, 14, 21.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Рибам у квітні унікальні якості допоможуть зробити важливе та велике придбання. Причому не факт, що це буде якась річ. Є ймовірність того, що вас відправлять здобувати другу вищу освіту або переведуть на більш відповідальну та високооплачувану посаду. Крім того, вам доведеться мирити якихось людей. Щоправда, ви займетеся цим не заради них самих, а заради того, щоб зберегти власне відчуття внутрішньої гармонії. На початку квітня вигідне вкладення допоможе вам згодом отримати добрі дивіденди. У середині місяця на вас чекає відрядження або дальня поїздка. Намагайтеся під час неї не наробити дурниць. Наприкінці квітня хтось повідомить вам новини, які вас вельми потішать.

Найбільш сприятливі дні: 6, 7, 11, 12, 22.

Дні, в які треба бути обережнішими: 10, 17, 24.

Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів
Гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку протистояння Тельців праця Дів та угода Козерогів

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий