ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!

ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!
ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!

З метою запобігання утворення розбалансу споживання газу в області, просимо своєчасно та, головне правдиво, щомісяця надавати показники лічильника газу виключно у період з 01 по 05 число поточного місяця за минулий та сплачувати спожитий газ до 10 числа для уникнення нарахувань пені.

Підприємством постійно проводиться моніторинг споживання газу кожним споживачем за 3-5 останніх років. Дана процедура в автоматичному режимі легко виявляє значне зменшення/заниження/збільшення обсягів споживання у порівнянні з оплатами, навіть коли у споживача є пільга або субсидія.

Якщо на вашому особовому рахунку утворилася переплата або заборгованість, то вкрай не рекомендовано надавати завищені чи занижені обсяги споживання.

Якщо у вас є можливість сплачувати більші суми, ніж спожито газу, на вашому рахунку створюватиметься фактична переплата, яка не буде нікуди зникати до моменту її повного вичерпання за фактично спожитий газ.

З метою перевірки даних лічильника та для зручності споживачів, контрольне зняття показників лічильника періодично проводиться у вечірній час та у вихідні дні.

Також нагадуємо, що в разі недопуску або відмови у наданні доступу до житлового приміщення, де знаходяться газові прилади, відповідно до гл. 7 розділу VI Кодексу ГРМ,споживачу буде припинено розподіл газу.

Джерело

Узнать задолженность за газ и проверка платежей в Херсоне и Херсонской области от ХерсонРегіонГазОставьте комментарий

Херсонский ТОП