ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!

ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!

ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!
ХерсонГаз інформація щодо правильності передачі показників лічильника!З метою запобігання утворення розбалансу споживання газу в області, просимо своєчасно та, головне правдиво, щомісяця надавати показники лічильника газу виключно у період з 01 по 05 число поточного місяця за минулий та сплачувати спожитий газ до 10 числа для уникнення нарахувань пені.

Підприємством постійно проводиться моніторинг споживання газу кожним споживачем за 3-5 останніх років. Дана процедура в автоматичному режимі легко виявляє значне зменшення/заниження/збільшення обсягів споживання у порівнянні з оплатами, навіть коли у споживача є пільга або субсидія.

Якщо на вашому особовому рахунку утворилася переплата або заборгованість, то вкрай не рекомендовано надавати завищені чи занижені обсяги споживання.

Якщо у вас є можливість сплачувати більші суми, ніж спожито газу, на вашому рахунку створюватиметься фактична переплата, яка не буде нікуди зникати до моменту її повного вичерпання за фактично спожитий газ.

З метою перевірки даних лічильника та для зручності споживачів, контрольне зняття показників лічильника періодично проводиться у вечірній час та у вихідні дні.

Також нагадуємо, що в разі недопуску або відмови у наданні доступу до житлового приміщення, де знаходяться газові прилади, відповідно до гл. 7 розділу VI Кодексу ГРМ,споживачу буде припинено розподіл газу.

Джерело

Узнать задолженность за газ и проверка платежей в Херсоне и Херсонской области от ХерсонРегіонГазОставьте комментарий