До уваги споживачів природного газу!

До уваги споживачів природного газу!

До уваги споживачів природного газу!
До уваги споживачів природного газу!

Відповідно до нового чинного законодавства (Кодекс газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 30.09.2015 року №2494), між власником об’єкту газопостачання (квартири) та ПАТ «Херсонгаз» ТОВ «Херсонрегіонгаз», повинні бути укладені наступні документи:

1. Акт технічного огляду, приймання в експлуатацію та опломбування побутового лічильника газу, форма якого наведена у Додатку 1.

Укладення цього документу між ПАТ «Херсонгаз» та побутовим споживачем (населенням) передбачено абзацом 3 пункту 6 глави 4 розділу X Кодексу ГРМ, підписання якого засвідчує:

  • встановлення комерційного вузла обліку газу на базі побутового лічильника газу (далі — ВОГ) та його складових згідно вимог нормативних актів;
  • перевірку стану комерційного ВОГ та його складових в об’ємі робіт, передбачених пунктом 5 глави 4 розділу X Кодексу ГРМ;
  • здійснення заходів з опломбування складових частин комерційного ВОГ.2. Договір відповідального зберігання комерційного вузла обліку газу та його складових, форма якого наведена у Додатку 2.

Підписання сторонами цього договору передбачено пунктом 8 глави 4 розділу X Кодексу ГРМ, так як ВОГ що встановлюється у відповідному приміщені об’єкту побутового споживача, належить ПАТ «Херсонгаз». Договір відповідального зберігання комерційного ВОГ та його складових укладається на весь строк їх експлуатації.

3. Заява-приєднання споживач а до умов договору розподілу природного газу, що відповідає Типовому договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2498 (Додаток 3).

Підписана заява-приєднання, підписання якої передбачено пунктом 4 глави 3 розділу VI, VI надає доступ споживачів до газорозподільної системи для споживання (постачання) природного газу.

4. Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, форма якого наведена у Додатку 4.

Даний акт згідно пункту 1 глави 5 розділу III Кодексу ГРМ є невід’ємною частиною договору розподілу природного газу, що визначає межі балансової належності (точку розмежування газових мереж між суміжними власниками газових мереж за ознаками права власності чи користування, на якій відбувається приймання-передача природного газу) та експлуатаційної відповідальності (точку розмежування газових мереж за ознакою договірних зобов’язань з експлуатації окремих ділянок або елементів, яка встановлюється на межі балансової належності або за згодою сторін в іншій точці газових мереж) сторін.

5. Заява-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам,що відповідає Типовому договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 3.09.2015 року №2500 (Додаток 5) від постачальника ТОВ «Херсонрегіонгаз»

Підписання побутовим споживачем цих документів є обов’язковою вимогою діючих нормативно-правових документів. Для їх підписання можуть знадобитися особисті дані власника приміщення (паспорт та код).

Шановні споживачі природного газу, остерігайтеся шахраїв, не допускайте у своє приміщення осіб, які не можуть чітко визначити мету свого візиту або не мають при собі робочих посвідчень, не передавайте їм свої особисті данні.

Пам’ятайте, що працівники ПАТ «Херсонгаз» та ТОВ «Херсонрегіонгаз» завжди мають при собі посвідчення працівника.

Додаток-1

Додаток-2

Додаток-3

Додаток-4

Додаток-5

Джерело: ХерсонГаз

Узнать задолженность за газ и проверка платежей в Херсоне и Херсонской области от ХерсонРегіонГазОставьте комментарий