В Укренерго розповіли коли у п’ятницю діятимуть графіки погодинних відключень

RU

В Укренерго розповіли коли у п'ятницю діятимуть графіки погодинних відключень
В Укренерго розповіли коли у п’ятницю діятимуть графіки погодинних відключень

В «Укренерго» заявили, що графіки погодинних відключень (ГПВ) у п’ятницю, 17 травня, для побутових та промислових споживачів будуть діяти по всій Україні з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00.Про це повідомляє ЕП із посиланням на прес-службу компанії у Facebook.

Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Підкреслюється, що причина обмежень — збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених Росією по українській енергосистемі з 22 березня, заявили в «Укренерго».

«Отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у вашому регіоні, можна буде в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо:

Із 16:00 16 травня за вказівкою «Укренерго» знову застосовуються графіки стабілізаційних відключень.

В Україні недостатньо потужностей генерації та імпорту електроенергії для покриття споживання, зранку вводилися екстрені відключення в окремих регіонах. 

Відключення споживачів, що розпочалися із 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня. Взимку дефіцит в енергосистемі буде навіть за високих температур, заявив радник прем’єр-міністра України, член наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко.

Економічна правда

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий