Тариф на електроенергію для населення залишається незмінним Прем’єр-міністр

Тариф на електроенергію для населення залишається незмінним Прем’єр-міністр
Тариф на електроенергію для населення залишається незмінним Прем’єр-міністр

Держава продовжує підтримувати українські родини та зберігає пільговий тариф на електроенергію для населення. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 30 січня 2024 року.

«Тариф був і залишається 2 гривні 64 копійки за кВт⋅год. Загалом цієї зими Уряд не планує зміни жодних тарифів для населення», — підкреслив Прем’єр-міністр.Як зауважив очільник Уряду, після того як минулої зими 50% енергосистеми було вражено ворожими ракетами й дронами, Україна провела масштабні ремонти й додали в енергетику 2,2 ГВт потужності. Сьогодні в жодному регіоні обмежень та відключень немає і не планується.

Також, за словами Прем’єр-міністра, було збільшено до 1,7 ГВт наші можливості імпорту електроенергії завдяки повній синхронізації із мережею ENTSO-E.

«Попри постійні атаки, які продовжуються і цієї зими, ракетами та шахедами на об’єкти української енергетики, особливо на Сході України, в наших домівках є світло, і це насамперед заслуга наших енергетиків. Вдячні їм за цю щоденну, важку, небезпечну роботу», — відзначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль подякував і міжнародним партнерам, які всебічно допомагали коштами, технікою та обладнанням. За його словами, лише за минулий рік Україна отримала вантажі з 35 країн.

«У Фонді підтримки енергетики України зібрали наявних та анонсованих внесків на понад 400 млн євро. Допомога надходить і зараз. USAID нещодавно передало «Укренерго» два високовольтні автотрансформатори, які вже працюють та підсилюють нашу енергетичну стійкість. Загалом плануємо отримати 16 таких трансформаторів», — зазначив Прем’єр-міністр.

Ще один проект, який реалізується спільно з USAID, — це облаштування газотурбінних установок для децентралізації енергосистеми. Як повідомив Денис Шмигаль, буде закуплена 91 установка для 32 міст. Одна вже успішно працює на Хмельниччині: «Все це зробить нашу енергосистему ще більш стійкою та менш уразливою до атак ворога».

Глава Уряду підкреслив, що основою нашої енергетики була і буде атомна генерація. Україна має амбітні проекти її розвитку спільно з американською компанією Westinghouse.

«Мова йде про будівництво двох енергоблоків на Хмельницькій АЕС за новітніми технологіями. Проект довгостроковий, але вкрай необхідний для енергонезалежності нашої держави», — наголосив Денис Шмигаль.

Джерело

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Можливе навіть падіння енергосистеми експерти зробили невтішний прогноз на зиму
Как выбрать солнечную станцию как получить кредит какие нужны документы сколько стоят
Ecoflow и павербанки не помогут айтишник посоветовал что купить на случай долгих блэкаутов
Что будет зимой с отключениями света в Украине — прогноз главы Госэнергонадзора
Страшніше за холод і темряву Українців попередили що через відключення є ризик серйознішої проблеми ...
Зарядные станции в Украине сильно подорожали сколько теперь стоят EcoFlow Bluetti Anker
Замена генератора для живущих в квартирах что такое EcoFlow как пользоваться и сколько стоит
Від суботи в Україні тестуватимуть нові графіки відключення світла що відомо
Українцям готують пільгові кредити на сонячні електростанції Шмигаль озвучив суми
Непростое лето и три сценария на осень Сможет ли Украина спасти энергетику и не допустить блэкаут

Оставьте комментарий