Тариф на електроенергію для населення залишається незмінним Прем’єр-міністр

Тариф на електроенергію для населення залишається незмінним Прем’єр-міністр
Тариф на електроенергію для населення залишається незмінним Прем’єр-міністр

Держава продовжує підтримувати українські родини та зберігає пільговий тариф на електроенергію для населення. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 30 січня 2024 року.

«Тариф був і залишається 2 гривні 64 копійки за кВт⋅год. Загалом цієї зими Уряд не планує зміни жодних тарифів для населення», — підкреслив Прем’єр-міністр.Як зауважив очільник Уряду, після того як минулої зими 50% енергосистеми було вражено ворожими ракетами й дронами, Україна провела масштабні ремонти й додали в енергетику 2,2 ГВт потужності. Сьогодні в жодному регіоні обмежень та відключень немає і не планується.

Також, за словами Прем’єр-міністра, було збільшено до 1,7 ГВт наші можливості імпорту електроенергії завдяки повній синхронізації із мережею ENTSO-E.

«Попри постійні атаки, які продовжуються і цієї зими, ракетами та шахедами на об’єкти української енергетики, особливо на Сході України, в наших домівках є світло, і це насамперед заслуга наших енергетиків. Вдячні їм за цю щоденну, важку, небезпечну роботу», — відзначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль подякував і міжнародним партнерам, які всебічно допомагали коштами, технікою та обладнанням. За його словами, лише за минулий рік Україна отримала вантажі з 35 країн.

«У Фонді підтримки енергетики України зібрали наявних та анонсованих внесків на понад 400 млн євро. Допомога надходить і зараз. USAID нещодавно передало «Укренерго» два високовольтні автотрансформатори, які вже працюють та підсилюють нашу енергетичну стійкість. Загалом плануємо отримати 16 таких трансформаторів», — зазначив Прем’єр-міністр.

Ще один проект, який реалізується спільно з USAID, — це облаштування газотурбінних установок для децентралізації енергосистеми. Як повідомив Денис Шмигаль, буде закуплена 91 установка для 32 міст. Одна вже успішно працює на Хмельниччині: «Все це зробить нашу енергосистему ще більш стійкою та менш уразливою до атак ворога».

Глава Уряду підкреслив, що основою нашої енергетики була і буде атомна генерація. Україна має амбітні проекти її розвитку спільно з американською компанією Westinghouse.

«Мова йде про будівництво двох енергоблоків на Хмельницькій АЕС за новітніми технологіями. Проект довгостроковий, але вкрай необхідний для енергонезалежності нашої держави», — наголосив Денис Шмигаль.

Джерело

В Минэнергетики сделали заявление о тарифе на электроэнергию 6 гривен за киловатт
Штрафы пеня и отключение услуг подробно об ответственности за долги по коммуналке в 2024 году
До боржників за електроенергію буде індивідуальний підхід і вони зможуть реструктуризовати свої борг...
В НБУ розповіли на які комунальні послуги тарифи підвищаться а на які – ні
Стало известно когда начнут отключать свет за долги
30 и 31 декабря на Новый год и еще два дня озвучено предупреждение для украинцев
Правительство сохранило льготную цену на электроэнергию для населения сколько нужно платить
Американська компанія Cisco подарувала Україні енергетичне обладнання на мільйон доларів
Разнообразие видов изолированных наконечников электрические решения для надежного соединения
Это будет не так как в прошлом году Коваленко рассказал какой будет зима для украинцев

Оставьте комментарий