Уряд виділив перший мільярд гривень на відбудову звільнених територій

Уряд виділив перший мільярд гривень на відбудову звільнених територій
Уряд виділив перший мільярд гривень на відбудову звільнених територій

Кабмін вже направив перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських загарбників населених пунктів

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.«Направляємо з резервного фонду перший мільярд гривень на відбудову звільнених від російських військ територій. Кошти підуть на ліквідацію наслідків воєнних дій та першочергове відновлення інфраструктури», – йдеться в повідомленні. 

Зокрема, 400 млн грн виділено для Київської області, по 250 млн грн – Чернігівській та Сумській областям. Ще 100 млн грн виділено для Житомирщини. За ці кошти буде проведено ремонт інженерних мереж і систем для відновлення тепла, газу, води, електроенергії. Крім того, гроші будуть спрямовані на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інші першочергові потреби.

Розпорядником коштів будуть військово-цивільні адміністрації в кожній області. З боку уряду координувати процес буде Міністерство розвитку громад та територій.

«Це лише перший етап, і попереду буде ще багато роботи з капітальної відбудови нашої країни. До цього ми приступимо одразу після нашої перемоги», – додав Шмигаль.

  • Міністерство економіки закликає найбільші компанії світу долучитись до відбудови України й перерахувати кошти до Фонду відновлення та трансформації економіки і до Фонду підтримки малого та середнього бізнесу.

Джерело: espreso.tv