На Херсонському державному заводі Палада будуватимуть плавучий док нового покоління

На Херсонському державному заводі Палада будуватимуть плавучий док нового покоління

Подписывайтесь на Telegram-канал "Блокнот Херсона" и в Viber

На Херсонському державному заводі «Палада» відбулася закладка композитного плавучого доку нового покоління вантажопідйомністю 5 тис. тонн для хорватської компанії «Iskra Shipyard 1 LLC».

«Наявність нового плавучого доку дасть змогу «ISKRA SHIPYARD 1 LLC» розширити свої технічні можливості з будівництва, ремонту та модернізації різних типів суден в Адріатиці. Понтон споруди виготовлять з морського залізобетону на основі сульфатостійкого портландцементу, а башти – із суднобудівної сталі», — повідомили у прес-службі ДК «Укроборонпром».

Плавучий док «Pallada 5000TLC» може забезпечити докування всіх типів цивільних суден з доковою масою до 5 тис. тонн, довжиною 120 метрів, військових кораблів типу «корвет» та «легкий фрегат», а також дизель-електричних підводних човнів.

Проєкт цієї плавучої споруди розробили фахівці конструкторського бюро «Палади». Док відповідатиме вимогам міжнародних конвенцій та класифікаційних товариств.

Контракт із будівництва плавучого доку укладено в листопаді 2021 року. Завод «Палада» планує повністю виконати контракт і передати док замовнику до кінця 2022 року.

Анатолій НІКОЛАЄВ.

Оставьте комментарий