Як користуватися фільтр-кувшином

на русском языке

Обов’язковою умовою здорового та активного життя є дотримання питного режиму. Дорослій людині на добу потрібно випивати приблизно 2 літри чистої води. Саме якість рідини відіграє ключове значення. Навіть наявність власної криниці не завжди рятує ситуацію, адже вода з неї може містити велику кількість шкідливих домішок. 

Виходом з цієї ситуації може стати рішення купувати воду. Але варто розуміти, що це стане постійною статтею витрат. Плюс треба підлаштовуватися під доставку або ж самостійно доставляти з магазину великі об’єми. 

Все більше людей використовують домашні методи очищення. Тим більш, що ціни на фільтри-кувшини є максимально доступними. Користуватися таким кухлем дуже просто, головне не забувати вчасно змінювати картриджі. 

Як користуватися фільтр-кувшином
Як користуватися фільтр-кувшином


Переваги та особливості використання 

Користувачі, які вже тривалий час очищають воду за допомогою глечика-фільтра, змогли виділити основні переваги девайсу.

До них відносяться: 

  • простота використання та обслуговування. Достатньо регулярно мити глечик та слідкувати за станом фільтру; 
  • якісне очищення води; 
  • мобільність. Фільтр можна брати з собою у похід, на дачу тощо; 
  • універсальний дизайн та багата палітра кольорів. 

Серед недоліків можна виділити необхідність самостійно наливати воду для фільтрації. Але це наскільки проста й швидка справа, що даний нюанс залишається практично непоміченим. 

Максимальний об’єм глечика-фільтра становить 4,2 л. Тобто для забезпечення потреб великої родини потрібно декілька разів на день заповнювати ємність. Інколи це може приносити деякі незручності. 

Стандартний кухоль з фільтром не здатен очистити воду від сильних забруднень. Наприклад, якщо треба позбавитися від надлишку важких металів, потрібно вибирати інші методи фільтрації. 

Як вибрати підходящий фільтр? 

Фільтри-глечики, представлені в асортименті Алло.юа, відрізняються стилем, габаритами та цінами. Поговоримо про характеристики, які допоможуть зробити вдалий вибір. 

Об’єм 

Для однієї людини цілком достатньо глечика, що вміщує 2 л. А ось для родини з 4 осіб вже потрібно вибирати максимальний об’єм (4,2 л). Додатково треба враховувати як часто кожен з членів родини буде користуватися пристроєм. Іноді навіть для великих родин цілком вистачає фільтра середнього розміру. 

Тип картриджа 

Всередині картриджа можна побачити смолу або ж вугілля з деревини. Обидві речовини якісно очищують рідину від пестицидів, хлору, домішок ґрунту та інших забруднень. 

Всі фільтри можна поділити на два типи: 

  • універсальні — підходять для фільтрації води від всіх видів забруднень (за умови присутності їх у помірних кількостях; 
  • спеціалізовані — спрямовані на очищення від певного типу забруднення.

В середньому ресурс одного картриджу становить 170-300 л. Зручно використовувати глечики з вбудованим лічильником або шкалою, які демонструють ступінь зношеності фільтра.
Оставьте комментарий