Топ-6 неправильних життєвих установок яким нас навчають у дитинстві

Топ-6 неправильних життєвих установок яким нас навчають у дитинстві

Багато батьків навчають цим установам своїх дітей з самого дитинства, а в дорослому віці вони заважають їм жити



Батьки бажають дітям найкращого і передають їм свої знання та звички, які формують нас із самого дитинства. Проте батьки не в усьому бувають праві та мимоволі змушують дітей повторювати їхні життєві помилки. Розповідаємо про найпопулярніші батьківські настанови, які заважають нам жити.

Не чіпай це на Новий рік!

Багато батьків звикли відкладати смачну їжу, гарні речі та святковий одяг для особливого приводу. Деякі люди все життя зберігали в серванті гарний сервіз, а в шафі святкове плаття і ніколи ними не скористалися. У наших батьків з’явилася ця звичка через дефіцит та нестачу товарів на прилавках магазинів. Однак зараз ми маємо можливість легко купити будь-яку річ.

Де народився там і згодився

Раніше коли людина переїжджала в інше місто або країну вона залишалася без підтримки сім’ї та друзів, тому цей вираз був доречним. Однак зараз, завдяки розвитку технологій, ми можемо в будь-якій точці світу отримати грошовий переказ або цінну батьківську пораду.

Що люди подумають?

Наші батьки хвилювалися про думку сусідів, родичів, колег, друзів та знайомих. Через такі установки дитина звикає орієнтуватися не на свої потреби та відчуття, а на натовп глядачів, які ніколи не будуть задоволені її життям.

Хто казав, що буде легко?

Така фраза зазвичай вимовляється у ситуації, коли людина скаржиться на труднощі та шукає підтримки. Цей вислів змушує дітей вірити в те, що життя дуже складне і в ньому немає позитивних та радісних моментів.

Краще синиця у руках

Така установка напевно росте зі страху перед невідомістю і міцно пов’язана з непростими змінами та потрясіннями, які старшому поколінню довелося пережити. Але вона, на жаль, призводить до того, що людина не наважується реалізувати свої мрії.

Не смійся — плакатимеш

Абсолютно безглузда і нещадна ідея, що випливає зі старих повір’їв, ніби радість — це гріх, а сміх притягує нечисту силу. Або з уявлення про чорні та білі смуги, які повинні безперервно чергуватись у житті.

Автор: Марина Берест





Оставьте комментарий