Що представляють собою інвестиції в сировинні товари?

Сировинний ринок є одним із основних інструментів інвестування. Динамічний розвиток біржової індустрії призвів до того, що навіть невеликий обсяг капіталу, в теперішній час, можна інвестувати в сировину.

Сировинні товари поділяються на чотири категорії, що визначаються товарний ринок: сільськогосподарські (цукор, кавові боби), металеві сировинні товари (золото, срібло, мідь), енергетичні (нафта, газ), тваринницькі (велика рогата худоба). Економічне становище і зміни споживчих звичок впливають на попит товару.

Наприклад, у багатьох людей змінилися звички споживання цукру, активно знизилось його споживання, тому попит відповідно скоротиться. Щоб слідкувати за останніми тенденціями на енергетичні товари перейдіть на www.ueex.com.ua/presscenter/news/tsina-elektroenergii-na-ueb-dzherela-danih-ta-ostanni-tendentsi/



Що представляють собою інвестиції в сировинні товари?

Багато інвесторів, в кінцевому результаті, не вважають ринок нафти і газу найперспективнішими для вкладень. На противагу цьому, схожі інвестиції не корелюють із фондовими ринками прямо, і можуть бути ефективним інструментом в період рецесії. Торгівля ф’ючерсами на сировинні товари встановлює на них оптимальні ціни. Без торгівлі ф’ючерсами ліквідність сировинних товарів була б низька, тому продукти і сировина були б дорожчими, що в результаті позначиться на вартості готових продуктів і виробів. Від ситуації на світових ринках залежить ціна на природний газ і нафту. У часи кризи попит на сировину падає, а отже слід акцентувати увагу на коротких позиціях. Коли економічна ситуація стабільна, котирування нафти йдуть в гору, варто концентруватися на довгих позиціях. Торгівля сировиною відбувається за таким же принципом, як трейдинг на фондовому або валютному ринку.

Стабільність оманлива, тому інвестори піддаються таким же ризикам, як і при інвестуванні в інші ринки. Що стосується ліквідності, то Інвестування в сировину, а особливо в нафту є ліквідним вкладенням в довгостроковій перспективі. На такому ринку, інвестування не безризикове. Інвестування коштів в сировинні товари здатні вберегти вкладені кошти від інфляції. Ціни на нафту найбільше залежить від політичної ситуації в світі. Великих виробників нафти в світі небагато, також існують геополітичні ризики, які звязані з фундаментальними факторами. Ризики інвестицій в сировинні ринки звязані з інструментами, через які здійснюються інвестестиції. Вкладаючі в акції газодобувних компаній не страхують від можливого банкрутства самої компанії, навіть коли ростуть ціни на газ. Діапазон і можливості нескінченні: нафта, газ, деревина, пшениця, мідь, платина. Сегментація в сировину дуже велика, це дає можливость покращити інвестування з урахуванням економічної еволюції.
Найпопулярніший спосіб торгівлі сировиною на біржі це за допомогою брокерів.





Оставьте комментарий