Міжнародні перекази як швидко надіслати гроші в Україну

Міжнародні перекази як швидко надіслати гроші в Україну
Міжнародні перекази як швидко надіслати гроші в Україну

Розповідаємо, про найпопулярніші платформи для швидких і безпечних грошових переказів за кордон

В сучасному світі міжнародні грошові перекази стали необхідністю для багатьох людей, які підтримують свої родини або здійснюють бізнес-операції за кордоном. Сьогодні існує кілька зручних платформ, які допомагають швидко та безпечно надсилати кошти в Україну або інші країни.

Про те, як здійснити переказ коштів з-за кордону в Україну та навпаки, розповідає редакція сайту Новини Pro.

Один із найзручніших способів надіслати кошти в Україну або іншу країну — це скористатися платформами міжнародних грошових переказів:  1. Western Union: охоплює понад 200 країн і має більше ніж 500 тис. пунктів обслуговування. Дозволяє здійснювати міжнародні та внутрішні перекази, як онлайн через офіційний сайт або додаток, так і офлайн. Перевагою є можливість зарахування грошей безпосередньо на картку.
  2. IntelExpress: забезпечує обмін грошовими переказами у понад 70 країнах через більше ніж 70 тис. пунктів обслуговування.
  3. Meest: дозволяє людям із 29 країн відправляти гроші в Україну, маючи більше ніж 2,5 тис. пунктів обслуговування.
  4. PrivatMoney: система ПриватБанку, яка працює у 23 країнах і має 6 тис. пунктів обслуговування. Дозволяє надсилати кошти з-за кордону в Україну від однієї гривні до 149,9 тис. грн з комісією 1%.
  5. RIA: міжнародна система переказів з низькою комісією, а перший переказ через додаток з промокодом HELLORIA — безплатно. Працює у понад 190 країнах та має більше ніж 435 тис. пунктів обслуговування. ПриватБанк також пропонує кешбеки та донати за перекази через RIA.
  6. Moneygram: надає послуги в понад 200 країнах через 350 тис. точок обслуговування. Комісія становить 1%. Дозволяє надсилати та отримувати гроші з США та європейських країн.
  7. Welsend: працює у понад 33 країнах з більш ніж 250 тис. пунктами обслуговування.

Який спосіб переводу обрати

Усі ці компанії, за винятком PrivatMoney, є партнерами ПриватБанку, що робить перекази на картки в Україну не тільки доступними, але й швидкими. Ви також можете обрати інші банки для отримання коштів, такі як Ощадбанк, Укргазбанк тощо, які входять до переліку партнерів деяких платформ.

Завдяки широкому вибору платформ міжнародних грошових переказів надсилати кошти в Україну стало значно легше та зручніше, а можливість отримання коштів у різних банках додає додаткової гнучкості. Обираючи відповідну платформу, ви можете бути впевнені, що ваші гроші будуть доставлені швидко і безпечно.

За які грошові перекази можуть оштрафувати українців

Сьогодні всі банки здійснюють фінансовий моніторинг транзакцій своїх клієнтів. Це необхідно для запобігання шахрайству та відмиванню незаконних коштів. Обов’язковій перевірці підлягають всі транзакції на суму понад 400 тисяч гривень.

Проте, контролюються і менші суми, особливо якщо на рахунку виявляється нетипова активність. Через це банки можуть автоматично заблокувати картку клієнта або конкретний переказ у випадках нетипового використання рахунку, наприклад:

  • якщо на картку раптово надходять значні грошові суми;
  • якщо на картку регулярно надходять кошти з рахунків різних людей, які не є пов’язаними з власником рахунку;
  • якщо підприємцю надходять гроші на особистий рахунок (за винятком коштів, отриманих від родичів, повернення боргів, зарахування кредитних коштів).

Такі операції блокуються до з’ясування джерела коштів та обставин їх надходження. Якщо банк протягом певного часу не отримує пояснення, інформація передається до фіскальних органів. Далі питання вирішуються в судовому порядку, і власник картки може отримати штраф за рішенням суду.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий