Освіжаючі тренди Настільні кулери від Кулерова Funky Company

Невеликий настільний кулер для води — це зручно та практично. Такий пристрій стане у пригоді і вдома, і в офісі, і в освітньому закладі. Які ж переваги мають саме настільні моделі та як вибрати оптимальний кулер, розказуємо далі.

Освіжаючі тренди Настільні кулери від Кулерова Funky Company
Освіжаючі тренди Настільні кулери від Кулерова Funky Company

Переваги настільного кулера для питної води

Якщо ви не можете визначитися, чи настільні кулери для питної води справді кращі за підлогові, вивчіть переваги першого варіанта:  • займають мало місця — настільні моделі компактні, їх можна розмістити на будь-якому столі;
  • мають невелику вагу — за потреби такий кулер легко перемістити в інше місце, можна брати з собою на природу;
  • електронне охолодження — настільний кулер може бути без охолодження або з електронним типом охолодження, яке працює безшумно та економічно;
  • завантажувати воду в них легше порівняно з підлоговими моделями.

Ще одна вагома перевага настільних кулерів — вартість. Кулерова Funky Company пропонує моделі у широкому діапазоні цін. В асортименті є бюджетні варіанти та дорожчі альтернативи з високою швидкістю нагріву води, сучасним дизайном, антибактеріальним покриттям внутрішніх деталей тощо.

Як вибрати настільний кулер для води?

Освіжаючі тренди Настільні кулери від Кулерова Funky Company
Освіжаючі тренди Настільні кулери від Кулерова Funky Company

Перш ніж купувати кулер настільний, варто відповісти на кілька запитань. Це допоможе визначитися з моделлю, яка повністю відповідатиме вимогам.

Отже, чи потрібна функція нагріву води? Якщо ви плануєте використовувати кулер лише для того, щоб пити звичайну воду, а не чай або каву, від нагріву можна відмовитися. Те саме і з питанням охолодження води. Функція охолодження води стане у пригоді влітку. Однак, якщо вода кімнатної температури вас цілком задовольняє, можна звернути увагу на настільні кулери для води без охолодження.

Також варто визначитися з типом краника: натискання рукою, чашкою чи клавіша на корпусі? Вибирати пристрій із тим чи іншим типом краника варто залежно від того, де буде встановлено кулер — вдома, в офісі, у громадському місці тощо. Якщо кулером користуватиметься багато людей, краще купити модель із краником «натискання чашкою».

На сайті Кулерова Funky Company доступний широкий вибір настільних кулерів, що дасть змогу підібрати оптимальний за функціональністю, дизайном і ціною пристрій.

Оставьте комментарий