Що робити якщо немає зв’язку а потрібен лікар

Що робити якщо немає зв'язку а потрібен лікар
Що робити якщо немає зв’язку а потрібен лікар

В умовах нестабільного зв’язку й інтернету не завжди можна викликати швидку чи зв’язатися з лікарем. Пояснюємо, що робити в такому випадку. 

Спробуйте набрати «103» зі звичайного телефона. Якщо є доступ до інтернету, можна підтримувати зв’язок за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, TelegramЗв’язатися з медиками також можна за допомогою чат-бота на сайті  МОЗу:

https://moz.gov.ua/zvernennja-gromadjan

На інтернет-ресурсах місцевої влади знайдіть резервні номери телефонів на випадок, якщо лінія «103» перевантажена або недоступна.

Про всяк випадок завжди тримайте напоготові аптечку зі всіма необхідними ліками. Якщо маєте медичні прилади, подбайте про запас батарейок для них. Дізнайтесь і збережіть інформацію про правила надання першої допомоги.

Уточніть адреси найближчих «Пунктів незламності». Зробити це можна на сайті nezlamnist.gov.ua . Там завжди є світло, інтернет, зв’язок та аптечка.

Джерело

P.S. Можливо, хтось скаже, що тут все загалом, і нічого конкретного, а контрактного і не може нічого бути, коли за вікно відбуваються такі події, дано рекомендації, як це зробити, а все інше індивідуальне в кожному випадку щодо ситуації.

Оставьте комментарий