Якi документи потрібні для вступу до автошколи

Ви нарешті наважилися навчатися водінню та обрали нашу автошколу для здобуття якісної та на 100% ефективної освіти? Чудово! Справа за малим — зібрати всі необхідні документи та вступити на навчання, щоб незабаром стати щасливим володарем прав. Які саме документи знадобляться для вступу на навчання та що ще потрібно знати майбутнім учням автошколи перед початком занять? Як успішно підготуватися до складання іспиту на права? Розглянемо всі ці моменти докладніше.

Етапи запису до школи водіння

Перший крок після того, як ви зупинилися на нашій автошколі для навчання — вибір категорії, на яку ви збираєтеся вчитися. Від цього залежить, які документи будуть потрібні для запису. Категорії можуть варіюватися від звичайного автомобіля до мотоцикла або вантажівки.

Другий крок після вибору категорії — подача заявки на навчання в нашу автошколу. Після подачі заявки адміністратор зв’яжеться з вами для уточнення дати початку занять та укладення договору.

Третій крок — подача необхідного пакета документів у двох примірниках (оригінал і ксерокопія):

  • Ваш паспорт або ID-картка.
  • Ідентифікаційний код.
  • Фотографії формату 3×4 (4 штуки).
  • Медична довідка форми 083/о із зазначенням категорій, на які ви хочете пройти навчання, а також вашої групи крові.

Після того, як ви принесете всі необхідні документи, ви зможете укласти договір на проходження навчання.

Що потрібно знати про укладення договору?Укладення договору на навчання — ще один важливий етап. У договорі мають бути чітко прописані умови навчання, відповідальність обох сторін і правила навчання в автошколі. Обов’язково уважно ознайомтеся з договором перед його підписанням, щоб надалі не виникло жодних розбіжностей з адміністрацією школи.

Не всі школи водіння укладають договір перед початком навчання, що може свідчити про їхню несумлінність й про низьку якість послуг, що надаються. Договір гарантує виконання зобов’язань, які бере на себе автошкола в якісній підготовці водіїв, і прописує обов’язки студента в неухильному дотриманні встановлених правил. Що в підсумку забезпечує високу якість освіти.

Після успішного завершення навчання в нашій автошколі необхідно отримати водійське посвідчення, де на вас також чекають ще кілька важливих етапів.

Що потрібно для отримання прав?

Отже, ви закінчили автошколу. Але це ще не означає, що права у вас на руках. Тепер необхідно пройти ще один важливий етап — підготуватися до іспитів і успішно їх скласти.

Після закінчення автошколи на вас чекають два важливих іспити: теоретичний і практичний. Для складання цих іспитів також необхідно підготувати документи:

  • Документи про закінчення автошколи. Після завершення навчання вам видадуть відповідні документи, що підтверджують вашу підготовку до практики водіння.
  • Паспорт та ІПН. Ці документи необхідні для ідентифікації особи при подачі заявки на складання іспитів.
  • Медична довідка. Довідка, підготовлена перед початком навчання в школі водіння, також буде потрібна для складання іспитів. У ній мають бути вказані категорії, на які ви хочете отримати водійські права, а також група крові.
  • Оплата послуг і карти водія. Для оформлення водійського посвідчення потрібна оплата послуг під час складання іспиту і виготовлення пластикової картки водія.

Подачу документів на складання іспиту може повністю взяти на себе автошкола, що багаторазово полегшує процес отримання прав і економить ваш час.

Якi документи потрібні для вступу до автошколи
Якi документи потрібні для вступу до автошколи

Як відбувається складання іспиту на права?

Під час здачі на права необхідно пройти два важливих іспити:

  • Теоретичний іспит. Складання теоретичного іспиту відбувається в Сервісному Центрі. Цей іспит проходить у форматі тестів і вимагає максимальної уважності та відмінного знання ПДВ. Якщо ви припускається більше двох помилок, на вас чекає перездача. Повторно складати теорію можна не раніше, ніж через 6 днів після невдалої спроби.
  • Практичний іспит. Ті, хто успішно впоралися з теорією, переходять до практичного іспиту з водіння. Процес складання фіксується на відео. Всього надається три спроби для складання іспиту з водіння. Якщо всі спроби виявилися невдалими, вам буде потрібно пройти навчання в автошколі повторно.

Після успішного складання обох іспитів на вас чекає момент, на який ви, можливо, довго чекали — отримання водійського посвідчення. Для цього необхідно з’явитися в Сервісний Центр з екзаменаційним листом і паспортом, де вам видадуть заповітні права.

Навчання в автошколі Авіз гарантує успішне складання всіх іспитів. Якщо ви завжди мріяли здати на права та пересісти за кермо свого авто — час переходити від мрій до справи. Підготовка документів для навчання практично не займає часу, тому сміливо залишайте заявку та приходьте на навчання! 

За кілька місяців ви отримаєте ідеальну підготовку в теорії та практиці, що дасть змогу здати на права з першої спроби і без зайвих проблем!

Оставьте комментарий