Вартість бензину відкорегують Гройсман зробив гучну заяву

Як херсонцям платити за використану електричну енергію по новому лютий 2019 року?

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона УкраинаВартість бензину відкорегують Гройсман зробив гучну заяву

Вартість бензину відкорегують Гройсман зробив гучну заяву
Вартість бензину відкорегують Гройсман зробив гучну заяву

Очільник українського уряду Володимир Гройсман висловив бажання зустрітися з учасниками ринку палива, аби розповісти їм щодо неприпустимості отримання надприбутків у зазначеній сфері.Про це пише Народна Правда з посиланням на УНІАН.

За словами Гройсмана, нафтотрейдери досить активно піднімають ціни, якщо для цього є передумови, а ось знижують їх дуже неохоче і цей процес триває дуже повільно.

Гройсман вважає, що така ситуація неприпустима й коли виникають умови для зниження вартості палива, це робити необхідно.

Окрім того прем’єр-міністр повідомив, що доручив фіскалам проаналізувати митні декларації імпортерів палива на предмет зловживання й пообіцяв нещадно карати тих, хто дозволив собі заробити хоч зайву гривню.

Нагадаємо, вже скоро ціна бензину може складати 29,75 гривень за литр, а ціна дизпалива може впасти до 27,50 грн.

Нагадаємо також, раніше очільник українського Уряду Володимир Гройсман доручив фіскальній службі та Антимонопольному комітету проаналізувати ситуацію, яка склалася на ринку палива.

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона Украина

Домашний кабинет


Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП