Оригінальний грузинський бренді — універсальний подарунок

18+ RU

Хороша ідея корпоративного та дружнього подарунка – елітний чи навіть марочний алкоголь. Якщо ви розглядаєте покупку такого презенту, зверніть увагу на продукцію знаменитого грузинського бренду Сараджишвілі. Бренді Сараджишвілі випускають на найстарішому в Грузії спеціалізованому заводі, побудованому в Тифлісі у 1888 році. Засновник підприємства – відомий вчений Давид Захарович Сараджишвілі. Йому вдалося вміло поєднати французькі стандарти коньячної справи та унікальні грузинські традиції. Результатом такого симбіозу став бренді Sarajishvili — напій із французькою елегантністю та грузинським темпераментом.Особливості виробництва

Для отримання дистиляту із білого сухого виноградного вина технологи бренду Sarajishvili використовують мідні куби – шарантські аламбики. Унікальні смакові та ароматичні композиції продукції досягаються завдяки майстерності досвідчених технологів купажу, що використовує багатий фонд витриманих коньячних спиртів: у підвалах концерну зберігається понад 16 тисяч дубових бочок із бренді різного періоду витримки.

Лінійка продукції Sarajishvili

Вибрати бренді Sarajishvili можна на різний бюджет та смак. У маркеті алкогольних штук Маудау асортимент бренду представлений найповніше. Популярні такі напої:

  1. 3-зірковий — ординарний молодий бренді з яскравими нотами винограду, мигдалю, тютюну та лугових квітів у смаку.
  2. 5-зірковий – рецептуру напою розробив професор Давид Сараджишвілі. В ароматі явно відчуваються тони сандалового дерева, сухого тютюну та виноградних кісточок. Смакова гама відкривається неквапливо. У композиції стигла біла злива, злегка підсмажений мигдаль, легкі ноти ванілі та шоколаду.
  3. VS — світло-бурштиновий напій має приємний смак та яскравий аромат. У букеті домінують ноти сухофруктів, дерева та шоколаду. У післясмак звучать біла родзинка і ваніль. До купажу входять спирти з витримкою не менше 6 років у бочках з дуба породи Іберіка.
  4. VSOP — основний склад купажу представляють 8-річні дистиляти. Родзинка напою — спирт 20-річної витримки, що надає алкоголю багаті ноти свіжих фруктів, липи, квітучої, кориці та шоколадного крему.
  5. XO — купаж складений з дистилятів віком не менше 10 років. Смакова композиція розкривається довго. Перед вживанням рекомендують дати подихати налитому в келих напою кілька хвилин. У смаковій палітрі гармонійно поєднуються ноти вершкового шоколаду та дуба, ванілі та смаженого мигдалю. Особливу пікантність букету надають ледь відчутних нюансів свіжих фруктів і квітучого луки.

Бренді Sarajishvili випускають стандартною фортецею 40%. Шляхетні напої стануть добрим подарунком — як любителям міцного спиртного, так і поціновувачам алкогольних коктейлів. Подарункова упаковка додає презенту вагомості.

Надмірне вживання алкоголю шкідливе для вашого здоров’я.

Оставьте комментарий