Який тип камери для відеоспостереження найкраще обрати?


Який тип камери для відеоспостереження найкраще обрати?

Який тип камери для відеоспостереження найкраще обрати? yakij-tip-kameri-dlya-videosposterezhennya
Який тип камери для відеоспостереження найкраще обрати?

На ринку безпеки сьогодні представлена дуже велика різноманітність камер для системи відеоспостереження їхня класифікація може варіюватися як від зовнішнього виконання, додаткових функцій, можливості виконання так і від типу роботи з відеосигналом.Те, яка камера вам краще підійде, залежить від багатьох факторів, наприклад будете ви використовувати камеру в приміщенні або на вулиці, в нічний або денний час доби, яку площу повинна охоплювати камера, і з якою якістю зображення, який температурний режим або рівень агресивності середовища в місці установки та від багатьох інших чинників.

В основному камери поділяють на такі типи:

1. Циліндричні камери. Як правило, оснащені універсальним монтажним кронштейном, який полегшує процес установки.
Циліндричні вуличні камери можуть бути як з фіксованим  так і з варифокальним (змінним) об’єктивом. Дані камери комплектуються фіксованим об’єктивом з фокусною відстанню 3,6 мм –  найбільш поширеною. Завдяки варифокальному об’єктиву можна регулювати фокусну відстань безпосередньо під час монтажу. Це дозволить вам або налаштувати широкий кут огляду  або сильно збільшити необхідну ділянку.

2. Купольні камери.  Названі так через купол, який закриває об’єктив. Кожен бачив ці камери відеоспостереження на підприємствах в банках і магазинах. Завдяки своїй формі і куполу важко визначити куди саме спрямована камера і незрозуміло чи дивиться вона  на вас чи у  протилежну сторону. Дані камери легко встановлюються як на стіні так і на стелі будівлі.
Як правило їх  розташовують у кутку приміщення, що б захопити максимальну площу зйомки.

3. Корпусні камери. Основною перевагою, є те що в даних камерах легко змінити об’єктив на той, який вам потрібен. Об’єктив з великою роздільною здатністю дозволяє бачити детально збільшене зображення, наприклад особи або купюри. Корпус дозволяє їм не бояться різних погодних умов (дощу, запиленості, морозу).  Перевагою таких камер є дешевша вартість, у порівнянні з іншими.

4. Роботизовані камери. Ними можна керувати віддалено, а саме повертати їх вправо і вліво, панорамувати зображення, нахиляти їх вгору і вниз, також масштабувати, наближати і віддаляти необхідне зображення. Така камера управляється за допомогою пульта дистанційного керування (спеціальної клавіатури і джойстика) або за допомогою програмного забезпечення. Основними недоліками роботизованих камер є те, що вони досить дорогі.


Оставьте комментарий

Херсонский ТОП