КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою

Київ. 26 травня 2022 року. ІНТРЕФАКС-УКРАЇНА – Київський національний університет будівництва та архітектури (КНУБА) готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою.

«Ми готові вирішити питання дефіциту фахівців для відновлення та будівництва тих чи інших об’єктів. Зараз розробляємо скорочені програми, аналізуємо, як їх оптимізувати. Після перемоги наші захисники зможуть пройти ці курси та якнайшвидше включитися у відновлення країни», — повідомив професор, ректор Київського національного університету будівництва та архітектури Петро Куліков під час пресконференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» в четвер.КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою
КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою

За його словами, ставиться завдання «стиснути» чотирирічну програму бакалавра до трьох років.

Ректор КНУБА зазначив, що цього року очікується менша кількість абітурієнтів. «Ми втрачаємо іноземних студентів, оскільки інтерес до країни, що воює, звісно, падає. Колеги в європейських країнах передбачили преференції нашим абітурієнтам, і значна кількість тих, хто виїхав за кордон, розглядають цю можливість. Незважаючи на це, сподіваємося, що в нас буде повноцінний набір», — повідомив Куліков.

КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою
КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою

При цьому він зазначив, що розширюється міжнародна співпраця між вишами. «Я вдячний нашим колегам із Німеччини, Польщі, Чехії. В науково-освітньому середовищі немає політичних моментів, є насамперед творчий інтерес. Найближчими днями підписуємо угоду з французьким вищим навчальним закладом, у червні – угоду між асоціацією польських та українських вишів. Ідеться про обмін студентами та інші форми співпраці», — повідомив Куліков.

Джерело: interfax.com.ua