Осушувач повітря – спеціальний прилад, що знижує вологість у приміщенні. Чисте, помірно сухе повітря – це здоров’я людини.
Дехто вважає, що з осушенням повітря успішно справляються встановлені кондиціонери. На жаль, така думка є помилковою. Робота кондиціонера інша, як і його функції. Саме тому потрібно купити осушувач повітря. Зробити це можна в інтернет-магазині Osushiteli.
Чому варто придбати пристрій
Переваги осушувача повітря в порівнянні з іншою кліматичною апаратурою полягають у наступному:
- компактність (малогабаритні, легкі);
- універсальне виконання (пристосовані працювати в будь-яких умовах, чи то житлова кімната, чи підвальне приміщення);
- розширений діапазон функцій (очищення повітря та ін.);
- ефективність застосування.
Навіщо використовуються осушувачі повітря
У повітрі завжди є волога. Шкода, яку вона приносить, вимірюється не лише грошовим еквівалентом, а й здоров’ям.
Багатьом знайома картина вікон, що «плачуть», мокрі шпалери, плями цвілі під стелею та в кутах кімнати. У такому приміщенні важко дихати навіть дорослій людині. А якщо в ній знаходиться маленька дитина? Постійні захворювання, нервові зриви, почуття втрати життєвих сил – далеко не повний перелік впливу на людину повітря підвищеної вологості.
Усього цього легко можна уникнути. Достатньо придбати осушувач повітря. Цей прилад за короткий час приведе мікроклімат житла до належного стану. І найголовніше, постійно триматиме його під контролем.
Більш того, багато сучасних осушувачів повітря здатні не тільки видаляти з нього вологість, але й очищати, та навіть знищувати бактерії. З цією метою прилади оснащуються фільтрами та УФ-лампами.
Які існують осушувачі повітря
Класифікація осушувачів повітря представлена досить широкою лінійкою.
По-перше, вони різняться у принципі роботи. Найчастіше зустрічаються осушувачі адсорбційні, конденсаційні та працюють за методом асиміляції.
По-друге, поділяються за цільовим призначенням: побутові та промислові. Окрему групу складають осушувачі для приміщень із дуже високою вологістю (басейни, сауни, аквапарки).
По-третє, істотна відмінність у способі установки:
- підлогові;
- настінні;
- універсальні;
- приховані.
Перші три позиції у переліку найактуальніші для побутових осушувачів повітря.
Підвищений інтерес викликають універсальні прилади. Їх з однаковим успіхом можна розміщувати як у підлозі, так і на стіні.