Що таке осушувач повітря і для чого він потрібний

Що таке осушувач повітря і для чого він потрібний
Що таке осушувач повітря і для чого він потрібний

Осушувач повітря – спеціальний прилад, що знижує вологість у приміщенні. Чисте, помірно сухе повітря – це здоров’я людини.

Дехто вважає, що з осушенням повітря успішно справляються встановлені кондиціонери. На жаль, така думка є помилковою. Робота кондиціонера інша, як і його функції. Саме тому потрібно купити осушувач повітря. Зробити це можна в інтернет-магазині Osushiteli.

Чому варто придбати пристрій

Переваги осушувача повітря в порівнянні з іншою кліматичною апаратурою полягають у наступному:  • компактність (малогабаритні, легкі);
  • універсальне виконання (пристосовані працювати в будь-яких умовах, чи то житлова кімната, чи підвальне приміщення);
  • розширений діапазон функцій (очищення повітря та ін.);
  • ефективність застосування.

Навіщо використовуються осушувачі повітря

У повітрі завжди є волога. Шкода, яку вона приносить, вимірюється не лише грошовим еквівалентом, а й здоров’ям.

Багатьом знайома картина вікон, що «плачуть», мокрі шпалери, плями цвілі під стелею та в кутах кімнати. У такому приміщенні важко дихати навіть дорослій людині. А якщо в ній знаходиться маленька дитина? Постійні захворювання, нервові зриви, почуття втрати життєвих сил – далеко не повний перелік впливу на людину повітря підвищеної вологості.

Усього цього легко можна уникнути. Достатньо придбати осушувач повітря. Цей прилад за короткий час приведе мікроклімат житла до належного стану. І найголовніше, постійно триматиме його під контролем.

Більш того, багато сучасних осушувачів повітря здатні не тільки видаляти з нього вологість, але й очищати, та навіть знищувати бактерії. З цією метою прилади оснащуються фільтрами та УФ-лампами.

Які існують осушувачі повітря

Класифікація осушувачів повітря представлена досить широкою лінійкою.

По-перше, вони різняться у принципі роботи. Найчастіше зустрічаються осушувачі адсорбційні, конденсаційні та працюють за методом асиміляції.

По-друге, поділяються за цільовим призначенням: побутові та промислові. Окрему групу складають осушувачі для приміщень із дуже високою вологістю (басейни, сауни, аквапарки).

По-третє, істотна відмінність у способі установки:

  • підлогові;
  • настінні;
  • універсальні;
  • приховані.

Перші три позиції у переліку найактуальніші для побутових осушувачів повітря.

Підвищений інтерес викликають універсальні прилади. Їх з однаковим успіхом можна розміщувати як у підлозі, так і на стіні.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber