Щоденні звички які продовжують життя

Щоденні звички які продовжують життя
Щоденні звички які продовжують життя

Дотримання цих щоденних звичок підтримує фізичні можливості людського організму, уповільнює процес їхнього вікового зниження, що сприяє продовженню життя.

Багато рухатись. Згідно з даними, опублікованими медичним журналом Metabolism, фізична активність (наприклад, ходьба) активізує синтез білків клітинами організму – це, у свою чергу, уповільнює старіння тіла на молекулярному рівні.

Подписывайтесь на Telegram-канал "Блокнот Херсона" и в Viber

Вживати ферментовані продукти. Кімчі, чайний гриб, кефір, сир та інші ферментовані продукти містять корисні бактерії, що покращують кишкову мікрофлору і водночас імунітет. Звичка вживати їх сприяє активному метаболізму, який є фізіологічним маркером молодості організму.

Підтримувати розмову. Схильність до довголіття пов’язана з тим, як людина підтримує свої соціальні контакти, і тим, наскільки позитивною є її спілкування з іншими людьми. Міцні теплі та дружні зв’язки є одним із способів зберегти здоров’я мозку, захистивши його від деменції.

Справлятися зі стресом. Люди, які приймають занадто близько до серця все, що відбувається, сильно переживають будь-які, навіть рутинні неприємності, ризикують власним здоров’ям. Багато подій не заслуговують на бурхливі реакції, важливо вміти зберігати холоднокровність і не шокуватися, якщо ситуація цього не вимагає.

Вміти розслаблятися та відпочивати. Насамперед, зазначають вчені, потрібно висипатися. Якісний сік забезпечує хороший імунітет та сприяє відновленню клітин – завдяки цьому уповільнюється старіння організму, продовжується життя.

Джерело: zdorovia.com.ua

Подписывайтесь на Telegram-канал "Блокнот Херсона" и в Viber