Херсонтеплогенерація щодо зміни тарифу на теплову енергію для потреб інших споживачів за лютий 2022 року

Херсонтеплогенерація щодо зміни тарифу на теплову енергію для потреб інших споживачів за лютий 2022 року
Херсонтеплогенерація щодо зміни тарифу на теплову енергію для потреб інших споживачів за лютий 2022 року
Інформація щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії ПП «Херсонтеплогенерація» для потреб інших споживачів за лютий 2022 року

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.

Подписывайтесь на Telegram-канал "Блокнот Херсона" и в Viber

«Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що затверджений постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 передбачено коригування тарифів у разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема збільшення або зменшення податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, орендної плати та амортизації, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси.

Постановою КМУ від 10.11.2021 №1209 визначено механізм зміни теплопостачальною організацією розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника).

При розрахунку тарифів для «інших споживачів» підприємство користувалось ціною на постачання природного газу згідно додаткової угоди з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на жовтень місяць 2021 року – 20 641,50 грн. за тис.куб.м. (без ПДВ), фактична ціна, згідно нарахування вартості спожотого природного газу поставленого в  лютому місяці 2022 року склала 13 658,42 грн. за тис.куб.м (без ПДВ), тобто відбулося зменшення ціни.

Враховуючи вищенаведене та на підставі здійснених розрахунків підприємство інформує, що коефіцієнт перерахунку нарахувань за послугу з постачання теплової енергії для потреб «інших споживачів» з урахуванням зміни ціни на постачання природного газу за лютий місяць 2022 року склав 0,748667.

Тобто тариф на теплову енергію для потреб «інших споживачів» за лютий 2022 року замість затвердженого 4 906,96 грн/Гкал дорівнює – 3 673,68 грн./Гкал (з урахуванням ПДВ), відбулося зменшення вартості послуги на 25,1%. 

Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»

Советы по кибербезопасности для украинцев Как защитить устройства от взлома

Подписывайтесь на Telegram-канал "Блокнот Херсона" и в Viber