Результати Vodafone Україна за І квартал 2022 року

Результати Vodafone Україна за І квартал 2022 року
Результати Vodafone Україна за І квартал 2022 року

Обсяг гуманітарної та прямої фінансової допомоги компанії країні на сьогодні становить 160 млн грн.

«Vodafone Україна», що входить до складу NEQSOL Holding (Азербайджан), відзвітувала про результати роботи в І кварталі 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба «Vodafone Україна».

Дохід «Vodafone Україна» у І кварталі зріс на 10% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і сягнув майже 5,2 млрд грн. Показник OIBDA зріс на 15% та перевищив 2,9 млрд грн, що свідчить про ефективність бізнесу. Маржа OIBDA зросла на 2,6 в. п. – до 56,7%. Водночас чистий прибуток становить 515 млн грн, зменшення переважно обумовлене коливаннями валютного курсу.  Зростання ключових фінансових показників обумовлене такими факторами, як збільшення користування і кількості користувачів у січні-лютому та збільшення доходів від роумінгу. Також на фінансові результати позитивно вплинули доходи від фіксованого бізнесу, завдяки діяльності Vega – нового активу в групі Vodafone.

Капітальні інвестиції в І кварталі сягнули 376 млн грн. «Vodafone Україна»  нарощувала ємність мережі, розбудовувала покриття 4G на основних автошляхах України. З початком війни компанія оперативно відновлює зв’язок. Наразі працює понад 90% мережі.  

На розмір абонентської бази суттєво вплинула масова міграція, яку спричинила війна. За результатами І кварталу абонентська база зменшилася на 400 00 клієнтів за рахунок клієнтів передплати. Загалом 1,6 млн клієнтів компанії вимушено перебувають за межами країни.

У березні «Vodafone Україна» почала надавати своїм українським клієнтам послугу «Доступний роумінг» у 27 країнах Європи. Послуга пропонує безкоштовне підключення пакетів мобільного інтернету, хвилин для розмов та повідомлень.

Щоб підтримати своїх клієнтів у скрутні часи, компанія підключила своїм клієнтам безкоштовні послуги в Україні на суму в 230 млн грн, за кордоном – на суму 330 млн грн – станом на кінець квітня 2022 року. Протягом війни компанія надіслала 170 млн інформаційних SMS на замовлення органів державної влади. Обсяг гуманітарної та прямої фінансової допомоги компанії країні на сьогодні становить 160 млн грн.

Джерело: mind.ua